Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Hakkari'de hain saldırı! 1 asker şehit oldu

Hakkari'de hain saldırı! 1 asker şehit oldu

07 Haziran 2017

Vali Toprak, Hakkari-Çukurca karayolunda seyir halindeki askeri araca düzenlenen saldırıda yaralanan askerleri tedavi gördükleri Hakkari Devlet Hastanesinde ziyaret etti.

Jandarma Uzman Onbaşı Halil Ersoy
Hakkari Valisi Toprak'tan yaralı askerlere ziyaret

PKK'lı teröristlerin roketli saldırısında isabet alan askeri araçta bulunan 1 asker şehit olurken, 6 asker de yaralandı. Hainlerin roketatarla yaptıkları saldırıda 1 asker şehit oldu, 6 asker yaralandı.

Meryem Uzerli ve Adebayor aşk mı yaşıyor?
Uzun süredir aradığı aşkı bulamayan Meryem Uzerli ve Medipol Başakşehir'in dünya yıldızı Emmanuel Adebayor Instagram'da takipleşmeye başladı. Önce Emmanuel Adebayor Meryem Uzerli'yi takibe aldı.

Hakkari'ye Kirpi aracı ile gelirken 15 kilometre kala PKK'lı teröristler tarafından kurulan pusu sonucu yaralanarak Hakkari Devlet Hastanesine kaldırılan ve burada şehit olan Nejat Yaman'ın (24) acı haberi Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yaşayan ailesine verildi.

Türk milletinin aklıyla alay edercesine inkar ediyorlar
Adalet Bakanı Bozdağ, Türkiye Noterler Birliğinde düzenlenen Türkiye Noterler Birliği Olağan Genel Kongresi'ne katıldı. Fetullahçı Terör Örgütü bugüne kadar gördüğümüz terör örgütlerine yöntem, yapı, işleyiş olarak benzemiyor.

Bölgede hava ve kara destekli geniş çaplı bir operasyon başlatıldı.

Kenan İmirzaloğlu, bu sefer de Amerika'ya elini uzattı
Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçen kış Miami'de 2 milyon dolara villa almıştı. 20 gün önce Miami'de bir de daire aldı. Konuşulanlara bakılırsa Kenan bu daireye 1,5 milyon dolar ödemiş.

Alınan bilgilere göre kaza, ilçenin Gündeş ve Ormanlı köyleri arasında meydana geldi. Vali Cüneyt Orhan Toprak, yaralı askerlerden birinin durumunu ağır olduğunu, diğer askerlerin ise tedavilerini devam ettiğinin açıklamasını gerçekleştirdi. Şehit haberini alan ailesi gözyaşlarına boğuldu. Şehidin baba evine iki büyük Türk Bayrağı asıldı. Kazada ilk belirlemelere göre 2 asker yaralandı. Şehit Yaman için yarın öğlen namazı sonrasında Tekeköy İlçesi'ndeki Merkez Cami'nde cenaze namazı kılınacağı, ardından Selyeri Mahallesi Mezarlığı'nda toprağa verileceği belirtildi.

Hakkari'de hain saldırı! 1 asker şehit oldu