Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Katar krizinin ardından Trump'tan ilk açıklama!

Katar krizinin ardından Trump'tan ilk açıklama!

07 Haziran 2017

Leaders pointed to Qatar - look!

Volkan: Fenerbahçe, Aykut hoca ile bütünleşecektir
Tecrübeli kaleci, sona eren sözleşmesiyle ilgili olarak, "Kaleci transferi illaki yapılacaktır". Ben "Neden geldi? Neden gitti?" diyen bir adam değilim. " Dünyanın en iyi kalecisi de gelse ".

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Trump, Ortadoğu ziyaretinde artık "Radikal İdeoloji'ye" maddi destek sağlanamayacağını söylediğini, liderlerin de kendisine Katar'ı işaret ettiğini açıkladı. "Liderler Katar'a işaret ederek 'Bak' dediler".

Almanya'da müzik festivalinde terör alarmı
Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir. Eyaletin içişleri bakanlığı sözcülerinden Joachim Winkler, terör tehdidine yönelik istihbarat aldıklarını belirtti.

Yaşanan bu krizin, Trump'ın Suudi Arabistan ziyareti ve bu ziyarette Suudilerle yaptığı yüzlerce milyar dolarlık anlaşma ve silah satışı ile Birleşik Arap Emirlikleri kaynaklı belgeler ve Katar Emir'inin Trump'la ilgili görüşlerinin ortaya çıkmasının ardından yaşanması ise dikkat çekti. Katar'a karşı yapılan diplomatik ablukaya Maldiv Adaları ve uluslararası toplumca meşruiyeti olmayan darbeci general Halife Hafter destekçisi Libya Tobruk hükümeti de katılmıştı.

Tunceli'de EYP patladı, küçükbaş hayvanlar telef oldu
PKK'lı teröristler , Nazımiye İlçesi yakınlarındaki Kört mezrasında bulunan bir GSM vericisine yerleştirdikleri patlayıcıyı uzaktan kumandayla infilak ettirdi.

Bugün erken saatler İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson da bir açıklama yapmış, İngiltere'nin diğer ülkelerle beraber çalışarak terörün finansmanını kesmesi gerektiğini söylemişti. Corbyn, "Evet, Suudi Arabistan ve diğer Körfez ülkelerinden başlayarak birkaç zorlu konuşma yapmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Katar krizinin ardından Trump'tan ilk açıklama!