Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » İzmir'de asker Halil Ersoy şehit oldu

İzmir'de asker Halil Ersoy şehit oldu

07 Haziran 2017

İzmir'de Foça 7. Jandarma Komando Eğitim Komutanlığı'nda görevli Uzman Onbaşı Halil Ersoy, eğitim sırasında baygınlık geçirdi.

Tunceli'de EYP patladı, küçükbaş hayvanlar telef oldu
PKK'lı teröristler , Nazımiye İlçesi yakınlarındaki Kört mezrasında bulunan bir GSM vericisine yerleştirdikleri patlayıcıyı uzaktan kumandayla infilak ettirdi.

İçtima alanındaki arkadaşlarının müdahalesiyle revire kaldırılan Ersoy'un, tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadığı öğrenildi. Uzman Onbaşı Halil Ersoy'un kesin ölüm sebebi ise henüz açıklanmadı. Dönem Terörle Mücadele Harekatı kursunda kursiyer olarak bulunduğu bildirildi. Uzman onbaşı Ersoy'un şehit olduğu haberi Balıkesir'in Altıeylül İlçesi'ndeki baba ocağına İlçe Kaymakamı tarafından verildi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da aileyi ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Karısı istifa eden Rektör Hüseyin Bağ, faturayı kadın personele kesti
Bu görevlendirmeler para için mi? "Siz ve eşinizden başka iş bilen insan yok mu da bütün görevler size veriliyor" dedi. Derdiniz koltukları koruma telaşı mı? Utanmadan, sıkılmadan Denizli'nin adını lekeliyorsunuz.

Kenan İmirzaloğlu, bu sefer de Amerika'ya elini uzattı
Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçen kış Miami'de 2 milyon dolara villa almıştı. 20 gün önce Miami'de bir de daire aldı. Konuşulanlara bakılırsa Kenan bu daireye 1,5 milyon dolar ödemiş.

İzmir'de asker Halil Ersoy şehit oldu