Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Survivor'a damga vurdu Sabriye ailesini Adem ile tanıştırdı!

Survivor'a damga vurdu Sabriye ailesini Adem ile tanıştırdı!

09 Haziran 2017

Dün oynanan ödül oyununun hemen ardından yayınlanan fragman sonrasında bu akşam oynanacak olan iletişim ödülü oldukça merak ediliyor. Ünlüler mi? Gönüllüler mi? Bu akşam yayınlanacak olan iletişim ödülü oyununda da her iki takımın büyük bir hırs ve mücadele içinde olacakları görülüyor. Survivor'da eleme gecesinin yankıları sürerken; Kıbrıs Finali öncesinde 3 kişinin daha eleneceği artık resmen duyuruldu. Oyun tek tur üzerinden ve 10 galibiyet alanın kazandığı kurallarla oynandı. Gönüllüler dünkü oyun 10-8 kazandılar.

Apple iOS 11'i tanıttı! işte merakla beklenen iOS 11 özellikleri
Ve iMessage için belki de en büyük yenilik Apple Pay aracılığı ile konuştuğunuz kişiye hızlıca para gönderebileceksiniz. Live Photos ile çekilen fotoğraflarda en iyi kareyi artık fotoğraflar uygulaması üzerinden seçebileceksiniz.

Bakalım yarışmacılar iletişim ödülünde nasıl bir performans sergileyecek. İzleyicileri ekran başına kilitleyen survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımı aileleriyle görüşebilmek konuşabilmek adına savaştılar. İkinci dokunulmazlık oyununu Ünlülerin kaybetmesiyle birlikte Adem ve İlhan da oylamaya girdi. Görüşmeler sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Ödül oyununda Adem ile karşılaşan Ogeday oyunu kazanıyor ve Adem ile dalga geçer gibi tutumu üzerine adanın diğer yarışmacıları tarafından sert tepkiler ile karşılanıyor. Ödül oyununda karşılaşan Berna ve Sabriye karşılaşmanın ardından gerildiler. Survivor'dan elenecek ismi ise halk oylaması belirledi. Bununla ilgili programda bazı değişiklikler de oldu; Survivor eleme adayları, bu haftalık pazar günü belli oldu, Survivor Gökhan yarışmaya veda etti.

Paris'in ünlü Notre Dame katedralinde silah sesleri
Saldırıya ilişkin Paris Antiterör Savcılığı soruşturma başlatırken, polis Katedral etrafında güvenlik çemberi oluşturdu. Paris , geçtiğimiz yıllarda düzenlenen terör saldırıları nedeniyle yüksek güvenlik önlemleri altında yaşıyor.

Volkan: Fenerbahçe, Aykut hoca ile bütünleşecektir
Tecrübeli kaleci, sona eren sözleşmesiyle ilgili olarak, "Kaleci transferi illaki yapılacaktır". Ben "Neden geldi? Neden gitti?" diyen bir adam değilim. " Dünyanın en iyi kalecisi de gelse ".

Survivor'a damga vurdu Sabriye ailesini Adem ile tanıştırdı!