Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Vatanım Sensin 2. Yeni bölüm fragmanı: Final bölümü fragmanı

Vatanım Sensin 2. Yeni bölüm fragmanı: Final bölümü fragmanı

09 Haziran 2017

Vatanım Sensin sezon finalinde neler olacak?

Vatanım Sensin 31. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet ile Yüzbaşı Yakup, Mustafa Kemal Paşa'ya düzenlenmesi planlanan suikastin önüne geçmek için harekete geçiyorlar!

Karısı istifa eden Rektör Hüseyin Bağ, faturayı kadın personele kesti
Bu görevlendirmeler para için mi? "Siz ve eşinizden başka iş bilen insan yok mu da bütün görevler size veriliyor" dedi. Derdiniz koltukları koruma telaşı mı? Utanmadan, sıkılmadan Denizli'nin adını lekeliyorsunuz.

Leon ise Cevdet ve Yunan Ordusu'na olan inancını kaybettiğini dile getirir. Bu haberi azize ve tüm ailesi sevinçle karşılar.

Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet'in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır.

ABD'nin Paris İklim Anlaşması'ndan çekilme kararı
Bizler, Paris'in yanında duruyoruz ve Paris Anlaşması'nı uygulayacağız. "Gezegenin geleceği için başka alternatif yok" dedi. Beyaz Saray'dan yapılan yazılı açıklamada, Trump'ın Büyükelçiliği taşıma kararını şimdilik ötelediğine vurgu yapıldı.

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın paylaştığı Vatanım Sensin, 31. bölümüyle bu akşam sezon finali yapacak.

İngiliz Charles Hamilton'ın daTevfik'i kullanarak, Mustafa Kemal Paşa'ya suikast düzenlemeyi planlar. Tevfik Mustafa Kemal Paşa ile karşı karşıya geliyor. Suikast emrinin şifrelerini çözen Yakup, Cevdet'i uyarır. Cevdet de Mustafa Kemal Paşa'nın canının herşeyden önemli olduğunu söyler ve harekete geçer. Ankara'da meclisin açılmasının her şeyden mühim olduğunu savunan Cevdet yeni bir adım atacaktır. Azize'nin aldığı mektuptaki hakikat ne? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin 31. son bölüm fragmanı yayınlandı. Vasili infaz edilecek mi? Öte yandan Cevdet de Yunan ordusuna yeni ve çok ağır bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Ali Kemal'in oğlu olduğunu öğrenen Vasili, onu ve diğer kuvvacıları hapisten kurtarmış, Cevdet, Vasili'yi Yunan ordusuna ihanet ettiği gerekçesiyle tutuklamıştı. Vasili, ilk olarak yargılanıyor ve hemen ardından da infaz için gönderiliyor. Fakat bu planın çok büyük sorumlulukları da beraberinde gelecektir. Cevdet, vatana asla ihanet edemeyeceğini biliyordu fakat ailesinin infaz edilmesine de göz yumması mümkün değildi. Vasili'yi suçüstü yakalatan Binbaşı Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarmış durumdadır. Cevdet'in ailesini kurtarabilmek için vatana ihanet etmekten başka seçeneği yoktur. Tarihi sahneleriyle Perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin'in geçen haftaki finalinde Cevdet, herkesi şaşırtan bir hamleyle Vasili'yi hain ilan etmişti.

Giyen Kişiyi Görünmez Hale Getiren Bir Pelerin Geliştirildi!
Konuyla ilgili yayınlanan basın bildirisinde bu teknolojinin önümüzdeki dönemlerde, savunma alanında yaygın şekilde kullanılacağından bahsedildi.

Vatanım Sensin 2. Yeni bölüm fragmanı: Final bölümü fragmanı