Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Xperia XZ Premium Türkiye'de

Xperia XZ Premium Türkiye'de

09 Haziran 2017

Böylece saniyede 960 kare kaydederek Süper yavaş çekim video çekebiliyor.

Xperia XZ Premium Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
Dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu Xperia XZ Premium Türkiye'de

Xperia XZ Premium'da yer alan Öngörücü Çekim özelliği, kamera açıldığı anda hareketi tespit edip görüntüleri kendi belleğine kaydetmeye başlıyor ve siz deklanşöre basmadan bir saniye önce başlamak üzere kaydettiği dört fotoğraf arasından seçim yapmanızı sağlıyor.

Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti
Ankara'dan Bilecik'e gelen Bakan Akif Çağatay Kılıç ilk olarak Söğüt İlçesinde Ertuğrulgazi Türbesini ziyaret etti. Bu sene aldığımız bir kararla inşallah önümüzdeki yıldan itibaren Söğüt'ü bu program içine dahil edeceğiz.

Sony Türkiye müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle Xperia XZ Premium için lansman düzenleyen Sony, dünyanın en hızlı akıllı telefonunu ürettiklerini açıklayarak Xperia XZ Premium modelinin kısa bir süre sonra Türkiye'de satışa sunulacağını belirterek Xperia XZ Premium fiyatını da resmi olarak açıklamış oldu. Bir akıllı telefonda ilk defa kullanılan 4K HDR ekran sayesinde fark yaratmayı hedefleyen Sony, BRAVIA TV teknolojisinden yararlanmayı ihmal etmemiş.

Muş, Suluca Kırsalında Çatışma: 4 Güvenlik Korucusu Yaralandı
Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir. Muş Valiliği bir süre önce terör operasyonlarının devam ettiği bölgelerde sokağa çıkma yasağı ilan etmişti.

Sony'nin yeni telefonu Xperia XZ Premium kutusundan Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile birlikte çıkıyor. Snapdragon 835, aynı zamanda nefes kesen grafikler, üstün performans ve gelişmiş pil verimliliğini de destekliyor. Qnovo Adaptive Charging, pil ömrünü kısaltacak herhangi bir zararı önlemek amacıyla şarj akımını izleyerek gerekli ayarlamaları yapıyor. Sony Xperia XZ Premium, Parlak Krom ve Derin Deniz Siyahı renk seçenekleriyle 14 Haziran 2017 tarihi itibariyle hem operatör kanallarında hem de teknoloji marketlerinde tüketicilerle buluşacak.

Dolmabahçe tünel çıkışında kaza: 1 ölü, 2 yaralı
Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan araç sürücüsü Serkan Efe'nin ise, alkol kontrolünde 158 promil alkollü olduğu ortaya çıktı. Diğer yaralılar Serhat Efe ile Tunahan Ergünöz ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Xperia XZ Premium Türkiye'de