Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Donald Trump Katar'ı teröre destek vermekle suçladı

Donald Trump Katar'ı teröre destek vermekle suçladı

10 Haziran 2017

ABD Başkanı Donald Trump, Katar'ın "teröre çok üst düzeyde" destek verdiğini savunarak bunu en kısa sürede sona erdirmesi gerektiğini söyledi. Trump, "Katar için artık teröre destek vermeyi durdurma zamanıdır" dedi.

Sedat Şahin: "20 yıl önce Burhanettin Saral ile arkadaştık"
Sedat Şahin'in avukatları bu duruma tepki göstererek, müvekkillerinin duruşmada hazır edilmesini istedi. "Mafya, eroin satar. Sedat Şahin "güvenlik" sebebiyle duruşmaya getirilmedi. Şahin "Siz bana bunun cezasını ister verirsiniz ister vermezsiniz".

ABD Başkanı Donald Trump, Katar'a uygulanan abluka hakkında konuştu.

Galatasaray'dan ayrılan Podolski'den giderayak Volkan Demirel'e gönderme
Daha tatilimi burada yapacağım. "Japonya'ya gittikten sonra da buraya gelip çay içeçeğim ." dedi. Yıldız oyuncu, maç sonrası basın toplantı odasına gelerek pastayı kesti.

Trump, Suudi Arabistan'daki zirvenin, terörizme verilen mali desteğin sona erişinin başlangıcı olmasını diledi. "Ayrıca Başkan Trump, Arap ülkeleri arasında birliğin korunmasının önemine vurgu yaptı" denildi.

IOS 11 ile birlikte Wi-Fi şifresi istemek tarihe karışıyor
Bu durum bir şekilde Apple'ın da ilgisini çekmiş olacak ki kullanıcılar arasında hızlı bir şekilde şifre paylaşımına imkan veren yeni bir özelliği iOS 11'de kullanıma sunuyor .

Donald Trump Katar'ı teröre destek vermekle suçladı