Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Galaxy A3 (2016) Nougat Güncellemesi Geliyor!

Galaxy A3 (2016) Nougat Güncellemesi Geliyor!

10 Haziran 2017

Güncelleme yayınlanmadan önce çeşitli sızıntılar ortaya çıkmış olsa da Samsung bu güncellemeler üzerinde zamanla değişiklik yaparak güncellemeyi erken veya geç yayınlayabiliyor.

Fenerbahçe'den transferde Rachid Ghezzal girişimi
Yönetim ayrıca orta alana da Mehmet Ekici'nin dışında bir isim daha alabileceği kulislerde konuşuluyor. Yönetim şimdi de Lyon'lu Rachid Ghezzal ve Newcastle United'lı Alexandar Mitrovic " i bitirmek istiyor.

Samsung, Galaxy A3 (2016) akıllı telefonuna yeni bir güncelleme göndermeye başladı. Bu nedenle güncellemeyi manuel olarak sık sık denemenizi tavsiye ediyoruz.

İzmir'de asker Halil Ersoy şehit oldu
Uzman onbaşı Ersoy'un şehit olduğu haberi Balıkesir'in Altıeylül İlçesi'ndeki baba ocağına İlçe Kaymakamı tarafından verildi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da aileyi ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Unutmayın ki Galaxy A3 (2016) Android 7.0 Nougat güncellemesi 950MB gibi oldukça büyük bir boyuta sahip. OTA üzerinden indireceğiniz güncelleme ile sistem hem Android Nougat'a yükselecek hemde telefonda yaşanan sorunlar çözülecek. Akıllı telefonunuzun Ayarlar / Güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar Galaxy A5 ve Galaxy A7.

Göztepe İzmir'e Döndü. Başkan Sepil, Vural Ve Kaptan Murat'tan Açıklamalar
Antalya'da oynanan final maçını izlemeye giden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da maç sonu büyük bir sevinç yaşadı. Eskişehirspor'un golünden sonra tribünlerden atılan meşaleler nedeniyle hakem Ali Palabıyık, oyunu dördüncü kez durdurdu.

Macaristan'da başlayan güncellemenin kısa süre içinde ülkemiz kullanıcılarına da sunulacağını düşünüyoruz. Daha iyi performans ve gelişmiş doze modu gibi özellikleri ile Android 7.0 Nougat cihazınızı baştan aşağı değiştirecek bir güncelleme olacaktır.

Galaxy A3 (2016) Nougat Güncellemesi Geliyor!