Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Şehit Aybüke öğretmeni şehit eden hainin görüntüleri ortaya çıktı

Şehit Aybüke öğretmeni şehit eden hainin görüntüleri ortaya çıktı

10 Haziran 2017

Amca Fatih Yalçın, Türkiye için binlerce vatan evladının şehit olduğunu belirterek, "Bizim ailemize de nasip oldu".

Batman'da terör örgütü PKK tarafından haince şehit edilen Aybüke öğretmenin haberinin, Sol Haber adlı haber sitesinde "Batman'da silahlı saldırı: Yoldan geçen öğretmen öldü" servis edilmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Kanser hastaları ilaç parası ödemeyecek
SGK , yeni SUT düzenlemesiyle ilacın 60 miligramını da geri ödeme listesine alarak hastaların hizmetine sundu. O ilaçlar şöyle; meme kanseri, böbrek kanseri, hodgink lenfoma kanser ilaçları ile yeni nesil HIV ilacı.

Batman'ın Kozluk ilçesinde bir teröristin uzun namlulu silahla bir aracı taraması üzerine, tesadüfen başka bir araçla olay yerinden geçerken kurşunların hedefi olan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın söylediği türkü yürekleri parçaladı. Başkan Işık'ın bulunmadığı beyaz renkli otomobilde yeğeni avukat Muhammet Işık saldırıdan yara almadan kurtulurken, kurşunlar oradan geçen ve içinde 5 öğretmenin bulunduğu araca isabet etti.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Milli Eğitim Bakanlığının Twitter'daki resmi hesabından, öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerce şehit edilmesi nedeniyle taziye mesajı yayınladı.

Bakan Özlü, sanayi üretimi verilerini değerlendirdi
Sanayi üretimindeki artışta özellikle imalat sanayindeki artış sürükleyici olmuştur. Hatay Hassa organize sanayi bölgesi Türkiye için oldukça önemli bir konumda olacak.

Yaralı öğretmen Kozluk Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, kaçak teröristlerin bulunduğu aracı da güvenlik g üçleri takibe aldı.

Olay yerinden uzaklaşan araç, Bekirhan Belde Jandarma Karakolu önünde uygulama yapan güvenlik güçlerince durdurulmaya çalışıldı.

Zlatan Ibrahimovic'in Manchester United defteri kapandı!
Ibrahimovic yüksek performansına rağmen, Manchester United'in Anderlecht'i ağırladığı UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş maçında sakatlanmıştı.

Kozluk ilçe merkezindeki silahlı saldırıdan sonra kaçan kaçan 2 PKK'lı saat 12.00 sıralarında ilçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Bekirhan Beldesi'ne geldi. Şehit öğretmenin cenaze töreninde konuşan Batman Valisi Ahmet Deniz, bombalı saldırıda şehit olan öğretmene ve askerimizi rahmetle andığını ifade ederek, "Başta aileleri ve yakınları olmak üzere bütün milletimize başsağlığı diliyorum". İki saldırıyı gerçekleştirenlerin de aynı teröristler olduğu ortaya çıktı. "Olayla ilgili olarak geniş çaplı operasyon başlatılmıştır" denildi.

Şehit Aybüke öğretmeni şehit eden hainin görüntüleri ortaya çıktı