Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hüsamettin Cindoruk'a ziyaret

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hüsamettin Cindoruk'a ziyaret

11 Haziran 2017

Kılıçdaroğlu burada sahur yaptığı taksicilere açıklamada bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk'u İstanbul'daki evinde ziyaret etti.

Galaxy A3 (2016) Nougat Güncellemesi Geliyor!
OTA üzerinden indireceğiniz güncelleme ile sistem hem Android Nougat'a yükselecek hemde telefonda yaşanan sorunlar çözülecek. Akıllı telefonunuzun Ayarlar / Güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Kemal Kılıçdaroğlu beraberinde CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'yle dün saat 14.00'te Hüsamettin Cindoruk'un Nişantaşı'ndaki evine gitti. Kılıçdaroğlu, "Sizler direksiyon sallıyorsunuz". Ve bunun da huzur içinde yapmak istiyorsunuz.

"Siyasetçinin görevi de ülkeyi yönetirken ülkeye huzur getirmektir". Biz bu amaçla siyaset yapıyoruz ve bu amaçla çalışıyoruz. İstiyoruz ki her eve ekmek girsin. Memlekette huzur olsun, birlikte yaşayalım. Ama sonuçta aynı ülke de huzur içinde yaşamak isteriz. "Bu çerçevede bu ramazanın hepimize huzur getirmesini dilerim". Dolayısıyla bu akşam birlikteyiz. Emeğiniz gerçekten de kutsaldır, emeğiniz gerçekten de helaldir. Emeğiniz gerçekten de helaldir. Kılıçdaroğlu, taksicilerle sohbet edip, onların sıkıntılarını dinledi. Çalışıyorsunuz. Üretiyorsunuz. Biz siyasetçilerin de bu çalışmanıza karşı sizlere hizmet etmesi lazım. Size verdiğimiz hizmet ölçüsünde bu ülkede huzur gelecektir.

Giyen Kişiyi Görünmez Hale Getiren Bir Pelerin Geliştirildi!
Konuyla ilgili yayınlanan basın bildirisinde bu teknolojinin önümüzdeki dönemlerde, savunma alanında yaygın şekilde kullanılacağından bahsedildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 yılında yapılacak seçimler için "hayır" bloğunda yer alan tüm partileri ziyaret etti.

Sahur programının ardından Kılıçdaroğlu, havalimanından ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı Zarif ile görüşüyor
Ankara'nın bugün önemli bir konuğu var. İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif başkentte temaslarda bulunacak. Baş başa yapılan görüşmede bölgesel konular değerlendirildi, ikili ilişkiler gözden geçirildi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hüsamettin Cindoruk'a ziyaret