Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Şırnak'ta tabura roketatarlı saldırı

Şırnak'ta tabura roketatarlı saldırı

11 Haziran 2017

Bölücü terör örgütü PKK, bu sefer de Şırnak'ta ki Küpeli Dağı'nın olduğu bölgede bulunan Seslice Tabur Komutanlığı'nı hedef aldı. Teröristler tabur komutanlığına roketatarlı saldırıda bulundu ve bölgede çatışma çıktı. Yaralananın olmadığı saldırıda, nöbetçi askerlerin anında karşılık vermesiyle birlikte çatışma da çıktı.

Giyen Kişiyi Görünmez Hale Getiren Bir Pelerin Geliştirildi!
Konuyla ilgili yayınlanan basın bildirisinde bu teknolojinin önümüzdeki dönemlerde, savunma alanında yaygın şekilde kullanılacağından bahsedildi.

Şırnak'taki Küpeli Dağı'nın eteklerinde yer alan Seslice Tabur Komutanlığı'na önce roketatarla saldıran teröristler daha sonra ise ateş açmaya başladı.

Bir ülke daha Katar büyükelçisini geri çekti
Diğer bir konu da Katar'ın Suudi Arabistan'ın tehdit olarak gördüğü Müslüman Kardeşlere ekonomik anlamda destek vermesi. Erdemol'a göre ambargo uygulayan ülkelerin perde arkasında oldukça farklı sebepleri var.

Yaşanan saldırı sonrasında gelen ilk bilgilere göre PKK'lı teröristlerin düzenlediği roketatarlı saldırıda yaralanan ve ölen asker olmadı. Roket mermisinin tabur içerisinde bulunan binanın duvarına isabet ettiği öğrenildi. Çatışma, teröristlerin kaçmasıyla sona erdi.

Fenerbahçe'den transferde Rachid Ghezzal girişimi
Yönetim ayrıca orta alana da Mehmet Ekici'nin dışında bir isim daha alabileceği kulislerde konuşuluyor. Yönetim şimdi de Lyon'lu Rachid Ghezzal ve Newcastle United'lı Alexandar Mitrovic " i bitirmek istiyor.

Bu operasyondan sonra Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül de PKK " lı teröristler için çok önemli olan bir noktada bulunan şehir merkezleri ve farklı bölgelere geçiş için kullandığı Körüklü Vadi Köprüsü'nün sökülerek kaldırılmasını istedi.

Şırnak'ta tabura roketatarlı saldırı