Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Adı Efsane yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Adı Efsane yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

12 Haziran 2017

İzliyecilerin ekrana kitlendiği Final sahnesini kaçıran dizi severler, son bölümün ardından Tarık öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? gibi soruları aramaya başladılar. Diziden Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır ayrılırken, yeni oyuncular kadroya katılacak. Son bölümüyle nefesleri kesen Adı Efsane dizisinde, Tarık ecel ile karşı karşıya gelirken final sahnesi herkesi şaşırttı.

Vatanım Sensin 2. Yeni bölüm fragmanı: Final bölümü fragmanı
Azize'nin aldığı mektuptaki hakikat ne? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin 31. son bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet, vatana asla ihanet edemeyeceğini biliyordu fakat ailesinin infaz edilmesine de göz yumması mümkün değildi.

Önceki bölümlerde Gürol tarafından vurulan Tarık ağır yaralanmış ve Tarık, Bahar'ın verdiği kan ile hayata tutunmayı başarmıştı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise şok bir detay vardı. Ekran macerasına bu sezon başlayan gençlik dizisi Adı Efsane yeni bölümleri ve maceralarıyla temmuz ayında kaldığı yerden devam edecek. Beklenmedik bir şekilde, Tarık, kızlarını da alarak Antalya'ya doğdu yola çıktı! Ayağa yeniden kalkabilmesi için dinlemesi gerekiyordu. Şampiyonluk maçında takımını yalnız bırakmak istemeyen Tarık, hayatını riske attı. Kıvanç'ın uyuşturucu oyunu ile nezarete atılan tayfa hem Tarık'ın durumunu, hem de yaklaşan şampiyonluk maçını düşünüyordu. Suçsuz olduğu düşünülen Hakan serbest kalınca soluğu Kıvanç'ın yanında aldı.

Başank Işık, şehit Yarbay Yakut'un ailesini ziyaret etti
Bunu hep birlikte yapacağız. "Önümüzdeki süreç Yüksekova'nın çok daha güçlü bir merkez haline gelmesini sağlayacak". Ordu Komutanı Korgeneral Metin Temel de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz Katar'a her türlü desteği vermeye devam edeceğiz (1)
Son günlerde körfez bölgesindeki kardeş ülkeler arasında yükselen tansiyon tüm Müslümanların Ramazan sevincine gölge düşürmüştür. Katar Krizini çözüme kavuşturmak için kardeşliğimizi ortak payda da buluşturmak için yoğun bir diplomasi trafiği yürütüyoruz.

Adı Efsane yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?