Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Yusuf Yazıcı'nın ilginç yükselişi dikkat çekiyor

Yusuf Yazıcı'nın ilginç yükselişi dikkat çekiyor

12 Haziran 2017

Trabzonspor'un parlayan yıldızı Yusuf Yazıcı " nın ilginç yükselişi dikkat çekiyor. Mehmet Ekici'nin kadro dışı kalmasıyla Trabzonspor'un vazgeçilmezi olan genç oyuncu, Arda Turan'ın gidişiyle de A Milli Takım'ın yeni 10 numarası oldu. Genç sporcunun ilgi çeken hikayesi, henüz 8 yaşındayken okul takımı seçmelerinde o zaman ki antrenör, Fatih Tekke' nin kardeşi Salih Tekke tarafından henüz 20. saniyede iken beğenilmiştir. Bordo-mavili kulübün altyapısından yetişen ve geçen sezon Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu tarafından A takıma çıkartılan orta saha oyuncusu, Mehmet Ekici " nin kadro dışı kalmasıyla birlikte Ersun Yanal " ın verdiği forma şansını iyi değerlendirdi ve sürekli forma giymeye başladı. Trabzonspor' un devre arasında sözleşme yenilemek istediği ancak anlaşma olmaması üzerine kadro dışı kalan Ekici' nin yerine oynayan genç oyuncu Mehmet Ekici' yi aratmadığı gibi takıma da önemli katkılarda bulundu.

Bakan Özlü, sanayi üretimi verilerini değerlendirdi
Sanayi üretimindeki artışta özellikle imalat sanayindeki artış sürükleyici olmuştur. Hatay Hassa organize sanayi bölgesi Türkiye için oldukça önemli bir konumda olacak.

Yusuf Yazıcı bu sezon Trabzonspor formasını 22 maçta terletti ve bu karşılaşmalarda 6 gol 10 asistlik performansla oynadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz Katar'a her türlü desteği vermeye devam edeceğiz (1)
Son günlerde körfez bölgesindeki kardeş ülkeler arasında yükselen tansiyon tüm Müslümanların Ramazan sevincine gölge düşürmüştür. Katar Krizini çözüme kavuşturmak için kardeşliğimizi ortak payda da buluşturmak için yoğun bir diplomasi trafiği yürütüyoruz.

Kaptanlığı Topal'a veren Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ın uzun yıllardır giydiği 10 numaralı formayı ise Yusuf Yazıcı'ya teslim etti. Yusuf, kendisine verilen 10 numaralı forma altında çıktığı ilk resmi maçını ise yaptığı güzel asist ile süsledi.

Survivor'a damga vurdu Sabriye ailesini Adem ile tanıştırdı!
Survivor'da eleme gecesinin yankıları sürerken; Kıbrıs Finali öncesinde 3 kişinin daha eleneceği artık resmen duyuruldu. Oyun tek tur üzerinden ve 10 galibiyet alanın kazandığı kurallarla oynandı.

Trabzonspor da gelecek sezon yapılanmasında kadroda yer alacak olan oyuncular arasında kesin gözüyle bakılan Yusuf ' un birçok talibi var. Ersun Yanal yönetimi doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren karadeniz ekibi Yusuf Yazıcı' yı satmaya sıcak bakmıyor. Kadroyu daha da güçlendirmek isteyen bordo mavili ekip takımdan kimsenin gitmesine sıcak bakmıyor.

Yusuf Yazıcı'nın ilginç yükselişi dikkat çekiyor