Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Beşiktaş'ta Titi transferi Güneş'in onayına bağlı

Beşiktaş'ta Titi transferi Güneş'in onayına bağlı

13 Haziran 2017

Beşiktaş, ilk olarak rotasyona bir transfer gerçekleştirdi. Kasımpaşa'nın Brezilyalı stoperi Titi, Beşiktaş'a 3 yıllığına imza atacak. Ancak bu transfer için teknik direktör Şenol Güneş'in onayını alacak olan Siyah-Beyazlılar tecrübeli hocanın "tamam" demesi halinde transferi resmi olarak açıklayacak. Siyah Beyazlılar 250 bin Euro önerdi, oyuncu ise 750 bin Euro istedi. Beşiktaş, üç senelik sözleşme imzalayacağı Titi'ye yıllık 1 milyon250 bin euro ödemeyi de kabul etti. Geçen sezon sakatlık ve cezalarnedeniyle sol stoper konusunda zaman zaman sıkıntı yaşayan Beşiktaş, transferi resmiyete döktüğünde bu problemi de ortadan kaldırmış olacak. Atınç'ı da yine Leipzig'ten tekrar kiralayıp, Titi'yi de alması halinde Tosic, Atınç, Titi, Mitrovic ve 2 yeni stoperle birlikte 6 stoper sayısına ulaşacak olan Siyah-Beyalıların Mitrovic'e takım aramaya başladığı da gelen bilgiler arasında. Bir önceki sezon da 34 lig maçının 33'ünde görev alan sambacı, tatil için ülkesinde bulunuyor.

Zlatan Ibrahimovic'in Manchester United defteri kapandı!
Ibrahimovic yüksek performansına rağmen, Manchester United'in Anderlecht'i ağırladığı UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş maçında sakatlanmıştı.

Titi transferini bedelsiz bitiren Beşiktaş'ın, Atınç Nukan " ı da Leipzing'den kiralaması bekleniyor. Devre arasında Rijeka'dan 4.2 milyon euro'ya alınan ama beklenen performansı sergileyemeyen Mitrovic'in de kiralanması gündemde.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Şehit Düşen Askerlerimiz Ve Aybüke Yalçın Kalbimizde Hep Yaşayacak"
Kızının tabutu başında konuşan Sadık Yalçın , Türklerin 5 bin yıldır bu topraklarda olduğunu belirterek, "5 bin yıl değil, 500 bin yıl daha buradayız Allah'ın izniyle".

Bir diğer savunmacı ve bu sezon Beşiktaş'a kiralık olarak geri dönen ancak istediğ kadar forma şansı bulamayan Ersan Adem Gülüm için Beşiktaş'ın kapıları açık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik yorumu
Başbakan Yıldırım ve Milli Savunma Bakanı Işık " Gündemimizde yok " dediler ama Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla aynı fikirde değil. Binali Beyle konuşalım değerlendirme yapalım. "Gerekirse gündeme alırız" dediğini yazdı .

Beşiktaş'ta Titi transferi Güneş'in onayına bağlı