Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » İçerde 38. yeni bölümde nefes kesen sahne! Celal Sarp'ı vuruyor!

İçerde 38. yeni bölümde nefes kesen sahne! Celal Sarp'ı vuruyor!

13 Haziran 2017

Diziinn fenomenleri, şimdi 38 bölümün ardından ekranlara gelecek olan 39. bölüm fragmanı için beklemeye başladı. Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan İçerde dizisinde yeni bölümde bizleri neler bekliyor? Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İymenli)"in kardeş olduklarını öğrenmelerinin ardından sona iyice yaklaşan dizide bu hafta Kebapçı Celal (Çetin Tekindor) Sarp'ı öldürmek için silahını çeker".

İçerde bu akşam 20.00'de Show TV ekranlarından yayınlanacak.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hüsamettin Cindoruk'a ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , 2019 yılında yapılacak seçimler için "hayır" bloğunda yer alan tüm partileri ziyaret etti. Ama sonuçta aynı ülke de huzur içinde yaşamak isteriz. "Bu çerçevede bu ramazanın hepimize huzur getirmesini dilerim".

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde " nin 37. bölümünde, Kudret'in ölümüyle en büyük ezeli düşmanını ortadan kaldıran Celal, Sarp'tan intikamını almak üzere harekete geçti.

Sarp ve Mert Celal için güçlerini birleştirir. Eylem'in, Celal hakkında hazırladığı haberin internetten yayınlanması gerilimi oldukça tırmandırır. Bu sırada Sarp, suçsuz ve polis olduğunu kanıtlamaya çalışmaktan pes etmez.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik yorumu
Başbakan Yıldırım ve Milli Savunma Bakanı Işık " Gündemimizde yok " dediler ama Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla aynı fikirde değil. Binali Beyle konuşalım değerlendirme yapalım. "Gerekirse gündeme alırız" dediğini yazdı .

Yıllardır kendine sorduğu "ben kimim?" sorusunun cevabına kavuşan Mert ise annesinden uzak kalmaya dayanamaz. Yıllar boyunca birbirlerinin yokluğu için gözyaşı döken Füsun ve Mert, artık mutluluk gözyaşları dökecektir.

Galaxy A3 (2016) Nougat Güncellemesi Geliyor!
OTA üzerinden indireceğiniz güncelleme ile sistem hem Android Nougat'a yükselecek hemde telefonda yaşanan sorunlar çözülecek. Akıllı telefonunuzun Ayarlar / Güncelleme menüsüne giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

İçerde 38. yeni bölümde nefes kesen sahne! Celal Sarp'ı vuruyor!