Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » RB Leipzig'in Bruma için yeni teklifi 15 milyon euro

RB Leipzig'in Bruma için yeni teklifi 15 milyon euro

13 Haziran 2017

Galatasaray- Bruma- Leipzig üçgeninde baş döndüren bir trafik yaşanmaya başladı.

Bahreyn Dışişleri Bakanını kabul etti
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın " Katar " sorununun Ramazan bayramına kadar çözülmesi gerektiğini söylediğini iletti.

Balde, Galatasaray'a ödenecek transfer ücreti konusunda herhangi bir açıklama yapmadı ancak dış basında iddialar bonservis bedelinin 15 milyon € olduğu yönünde. Başkan Dursun Özbek, Bruma'nın transfer görüşmeleri hakkında "Leipzig'in Bruma için teklifi masada duruyor ve konu henüz sonuçlanmış değil". Bruma'nın Galatasaray ile olan sözleşmesi önümüzdeki yıl 31 Mayıs'ta sona erecek. Fransa " nın saygın gazetelerinden L'Equipe ve Portekiz " den Record Bruma'nın Leipzig'e 18 milyon euro karşılığında transfer olduğunu duyurdu. Portekiz'de konuşan ve Bruma'nın transferini doğrulayan Balde, "İki kulüp arasında anlaşma sağlandı". Alman ekibi, sarı kırmızılı kulübe yaptığı teklifi 15 milyon euroya çıkardı. Bruma son maçına çıkacak. Galatasaray'ın gelecek vaat eden yıldızı Bruma bu sezon 29 maçta 11 gol 6 asistlik performans ile Avrupa kulüplerini kendine hayran bıraktı.

Golden State deplasmanda da kazandı
Cavaliers'tа LeBrоn James'in 29 sayı, 14 asist, 11 ribаuntluk " triple-double" ı mağlubiyeti engelleyemedi. Karşılıklı basketlerle geçen ikinci çeyrekte de oyunun dengesi değişmedi.

18 yaşında Florya'nın yolunu tutan Armindo Bruma, Gaziantep ve Real Sociedad maceralarının ardından 22 yaşında Bundesliga'nın yolunu tuttu. Galatasaray'ın ise 12 milyon euro da direttiğini iddia etti. Galatasaray Kulübü, bu teklife sıcak bakıyor.

İçerde 38. yeni bölümde nefes kesen sahne! Celal Sarp'ı vuruyor!
Diziinn fenomenleri, şimdi 38 bölümün ardından ekranlara gelecek olan 39. bölüm fragmanı için beklemeye başladı. Yıllar boyunca birbirlerinin yokluğu için gözyaşı döken Füsun ve Mert , artık mutluluk gözyaşları dökecektir.

RB Leipzig'in Bruma için yeni teklifi 15 milyon euro