Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Cem Yılmaz eski sevgilisi Özge Sabuncu'dan şaşırtan yorum: Yatakta kopuyorduk!

Cem Yılmaz eski sevgilisi Özge Sabuncu'dan şaşırtan yorum: Yatakta kopuyorduk!

14 Haziran 2017

Bunun üzerine Yılmaz'ın bir takipçisi "Ayıp değil mi Cem Yılmaz şuan da Merve Çağıran ile birlikte" deyince, Sabuncu, "Cem ile yatakta kopuyorduk" diyerek bomba bir yorumda bulundu.

Birce Akalay, Küçük Kızların Evlenmesini Savunan Sibel Üresin'e Ateş Püskürdü
Bir de dini alеt ediyor. "Dinde yaş sınırı yok, biliyorsunuz". "Bunları ne yapmalı bilmiyorum". Ortаdа helalinden bir еvlilik olduğundа, yаş sınırı diye abuk bir durum оrtaya çıkarıyоrlar.

Oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu'dan boşandıktan sonra adı birçok isimle anılan komedyen Cem Yılmaz, bu sefer eski sevgilisiyle gündeme geldi.

Şehit Aybüke öğretmeni şehit eden hainin görüntüleri ortaya çıktı
Olay yerinden uzaklaşan araç, Bekirhan Belde Jandarma Karakolu önünde uygulama yapan güvenlik güçlerince durdurulmaya çalışıldı. Amca Fatih Yalçın, Türkiye için binlerce vatan evladının şehit olduğunu belirterek, "Bizim ailemize de nasip oldu".

Dünyaca ünlü bir kozmetik markasının kıdemli ürün müdürü olan Özge Sabuncu, hızlı aşk trafiğine rağmen Cem Yılmaz ile bağlarını koparmıyor.

Minecraft Xbox One X ile 4K çözünürlük desteği kazanıyor
Devasa evreni sayesinde en güçlü bilgisayarları bile ağlatmayı başaran Minecraft , yeni grafikleri ile çok daha şık gözüküyor. Minecraft'ı seven milyonlarca insan olmasının yanında oyun camiasında grafiklerinin pek başarılı olmadığı iyi bilinir.

Şu sıralar yeni filmi Arif V 216'nın çekimleri için koşturan Cem Yılmaz'ın paylaştığı robotlu eski bir pozun altına Özge Sabuncu '"Bu bu bu"' notunu düştü. Özge Sabuncu, Cem Yılmaz'ın fotoğrafına "Bu bu bu" yorumunu yapınca yorumu gören takipçileri Sabuncu'ya "Merve Çağıran'la sevgili adam". Kız evinden çıkıyor görmedin mi hala yorum? ne yapıyorsun kızım? "Ne yorum yapmaya devam ediyorsun kızım?" mesaj attı. Ünlü isim, kendisine "Anlamadım kim zavallı, evet bence de zavallı" karşılığını veren takipçiyi anında engelledi.

Cem Yılmaz eski sevgilisi Özge Sabuncu'dan şaşırtan yorum: Yatakta kopuyorduk!