Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » İçerde, Söz, Kırgın Çiçekler; reyting yarışında zirve kimin?

İçerde, Söz, Kırgın Çiçekler; reyting yarışında zirve kimin?

14 Haziran 2017

Ekranların en çok izlenen dizisi İçerde ile yayın hayatına yeni başlayan ve direkt koltuğa oturan Söz dizisi reyting mücadelesinde kıyasıya rekabet veriyor.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Şehit Düşen Askerlerimiz Ve Aybüke Yalçın Kalbimizde Hep Yaşayacak"
Kızının tabutu başında konuşan Sadık Yalçın , Türklerin 5 bin yıldır bu topraklarda olduğunu belirterek, "5 bin yıl değil, 500 bin yıl daha buradayız Allah'ın izniyle".

2 sezondur ekrana gelen ve birinciliği elden bırakmayan "Kırgın Çiçekler" ve yayınlandığı dönem özetiyle bile reyting listesinde ilk sıraları kapan "Survivor'ın tahtı, İçerde ile sallandı".

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik yorumu
Başbakan Yıldırım ve Milli Savunma Bakanı Işık " Gündemimizde yok " dediler ama Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla aynı fikirde değil. Binali Beyle konuşalım değerlendirme yapalım. "Gerekirse gündeme alırız" dediğini yazdı .

AB grubunda uzun zamandır sahip olduğu liderliği kaptırmayan İçerde ise önümüzdeki günlerde final yapmaya hazırlanırken dizide yaşananlar izleyiciyi ekran başına kilitledi. Söz dizisi ise müdavimlerinin her bölümü merakla beklediği bir dizi.

Doğalgaz, Boru Hattından Uzak İlçelere CNG ve LNG ile Ulaştırılacak
CNG veya LNG alım maliyetiyle boru gazı alım maliyet arasındaki farkın tarifelere yansımaması nedeniyle usul ve esas düzenlenmesi için çalışmalara başlandı.

Ilıcalı, Survivor'dan kimin eleneceğini açıklamasının ardından adadan gönderilen isim gönüllüler takımının başarılı isimlerinden Elif oldu.