Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy aşkı bitti

Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy aşkı bitti

14 Haziran 2017

Şensoy'la gizli gizli başlayan ilişkileri güney sahillerinde beraber tatile kadar ilerlemişti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hüsamettin Cindoruk'a ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , 2019 yılında yapılacak seçimler için "hayır" bloğunda yer alan tüm partileri ziyaret etti. Ama sonuçta aynı ülke de huzur içinde yaşamak isteriz. "Bu çerçevede bu ramazanın hepimize huzur getirmesini dilerim".

Milliyet gazetesinin haberin göre; Sarp Levendoğlu ve uğruna üç yıllık eşi Birce Akalay'dan boşandığı yasak aşkı Derya Şensoy'un aşkları sona erdi.

Pakistan'da Facebook'ta "İslam'a hakaret ettiği" gerekçesiyle yargılanan bir kişi idam cezasına çarptırıldı
Pakistan'da ilk kez bir kişi, sosyal medya hesabından "İslam'a hakaret ettiği" iddia edilerek idama mahkum edildi. Peygamber ve eşine hakaretle suçlanan Raza'nın davası Bahavalpur kentindeki terörle mücadele mahkemesinde görüldü.

Levendoğlu'nun arkadaşlarıyla görüşmesini yasaklaması üzerine böyle bir ayrılık kararı aldığı konuşulan Derya Şensoy, soluğu Bodrum'da arkadaşlarının yanında aldı. Tatilden döndükten sonra tek başına eğlenmeye çıkan Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu sorulunca hızlıca kaçtı. Şensoy, tatil boyunca Levendoğlu'na nispet yaparcasına her fırsatta paylaşımda bulundu.

Doğalgaz, Boru Hattından Uzak İlçelere CNG ve LNG ile Ulaştırılacak
CNG veya LNG alım maliyetiyle boru gazı alım maliyet arasındaki farkın tarifelere yansımaması nedeniyle usul ve esas düzenlenmesi için çalışmalara başlandı.

Bodrum'da arkadaşları ile tatil yapan Şensoy, Mert Vidinli ile çekildiği fotoğrafa düştüğü notta, "Onunla tatil yapmazsam 1 yazım kötü geçer 2 moralim bozulur 3 aşırı çok seviyorum!" ifadelerine yer verdi. Birlikte olduklarını ilk zamanlarda inkar eden ikili, Fenerbahçe'nin Sinan Erdem spor Salonu'ndaki Final Four mücadelesini birlikte izlemiş ve burada kameralara yakalanarak aşkları belgelenmişti.

Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy aşkı bitti