Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Tamer Tuna ile Osmanlıspor anlaşma noktasına geldi

Tamer Tuna ile Osmanlıspor anlaşma noktasına geldi

14 Haziran 2017

Beşiktaş Futbol Takımı'nın yardımcı antrenörlerinden Tamer Tuna görevinden ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bedelli askerlik yorumu
Başbakan Yıldırım ve Milli Savunma Bakanı Işık " Gündemimizde yok " dediler ama Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla aynı fikirde değil. Binali Beyle konuşalım değerlendirme yapalım. "Gerekirse gündeme alırız" dediğini yazdı .

Beşiktaş yönetimi ise antrenör Tamer Tuna'nın takımdan ayrıldığını resmi internet sitesinden duyurdu. Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan teknik adamın Osmanlıspor ile anlaşmak üzere olduğu öğrenildi.

İçerde 38. yeni bölümde nefes kesen sahne! Celal Sarp'ı vuruyor!
Diziinn fenomenleri, şimdi 38 bölümün ardından ekranlara gelecek olan 39. bölüm fragmanı için beklemeye başladı. Yıllar boyunca birbirlerinin yokluğu için gözyaşı döken Füsun ve Mert , artık mutluluk gözyaşları dökecektir.

Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü olması beklenen Tamer Tuna, karşılıklı anlaşma neticesinde Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Tamer Tuna'nın yeni bir takım çalıştıracağı ve Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor " un başına geçeceği iddia ediliyor.

Cem Yılmaz eski sevgilisi Özge Sabuncu'dan şaşırtan yorum: Yatakta kopuyorduk!
Oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu'dan boşandıktan sonra adı birçok isimle anılan komedyen Cem Yılmaz , bu sefer eski sevgilisiyle gündeme geldi.

Tamer Tuna ile Osmanlıspor anlaşma noktasına geldi