Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA finalinde

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA finalinde

15 Haziran 2017

Acun Ilıcalı ve evlilik hazırlığında olduğu Şeyma Subaşı, Golden State Warriors'ın NBA şampiyonu olduğu Los Angeles'taki (LA) tarihi gecede objektiflere takıldı. Subaşı bu kez de New York'a yanlarına gelen Acun Ilıcalı ile objektif karşısına geçti ve bir aile fotoğrafı çektirdi.

Acun Ilıcalı'nın basketbol tutkusu, Şeyma Subaşı'na da bulaştı. Yıllardır NBA finallerini yerinde takip eden Ilıcalı, Cleveland Cavaliers " ın sahasında Golden State Warriors'u 137-116'lık skorla yendiği müsabakadan sonra final serisinin 5. maçını da kaçırmadı.

Acun Ilıcalı'nın "Türk Televizyon Tarihinde Bir İlk" Dediği Ödül Belli Oldu
Survivor'ın bu akşam yayınlanacak bölümünde bugüne kadar Türk televizyonlarında görülmemiş bir ödül verilecek. Survivor 2017'de büyük ödül merak edilirken, büyük ödülü kazanacak yarışmacılar da belli olmaya başladı.

Eylül ayında sevgilisi Acun Ilıcalı ile evlenme planları olan Şeyma Subaşı sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmayı sürdürüyor.

Bir yandan düğün hazırlıklarını yapan Şeyma Subaşı bir yandan da günlük yaşantısına devam ediyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Hüsamettin Cindoruk'a ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , 2019 yılında yapılacak seçimler için "hayır" bloğunda yer alan tüm partileri ziyaret etti. Ama sonuçta aynı ülke de huzur içinde yaşamak isteriz. "Bu çerçevede bu ramazanın hepimize huzur getirmesini dilerim".

Şeyma Subaşı'nın paylaştığı bu kare kısa sürede yaklaşık 250 bin beğeni aldı. Ünlü yapımcının Survivor çekimlerinden fırsat buldukça NBA'da nefes kesen pşaly-off mücadelelerine gittiğini sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşıyordu.

Ilıcalı ve Subaşı geçtiğimiz ay Fenerbahçe'nin Euroleague'de oynadığı maçları takip etmişti.

Pakistan'da Facebook'ta "İslam'a hakaret ettiği" gerekçesiyle yargılanan bir kişi idam cezasına çarptırıldı
Pakistan'da ilk kez bir kişi, sosyal medya hesabından "İslam'a hakaret ettiği" iddia edilerek idama mahkum edildi. Peygamber ve eşine hakaretle suçlanan Raza'nın davası Bahavalpur kentindeki terörle mücadele mahkemesinde görüldü.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı NBA finalinde