Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Bingöl'de patlama: 1 asker hayatını kaybetti

Bingöl'de patlama: 1 asker hayatını kaybetti

15 Haziran 2017

BİNGÖL'ün Genç İlçesi'nde, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Aydınlı Uzman Onbaşı Ufuk Demirkıran " ın baba ocağına ateş düştü.

Jandarma Uzman Onbaşı Ufuk Demirkıran'ın şehadet haberini alan annesi Belkıs Demirkıran (60) acıya dayanamayarak sabah saatlerinde kalp spazmı geçirdi.

Bingöl'de PKK'lıların önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu bir asker hayatını kaybetti.

Her türlü zorlu koşula dayanıklı Samsung Galaxy S8 benchmark testinde göründü
Satış rekorlarını alt üst eden Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hem donanım özellikleri hem de tasarımı ile bambaşka bir kullanıcı deneyimi sunuyordu.

Şehidin evine ve mahalleye Türk Bayrağı asılırken, yakınları eve gelerek acıyı paylaştı.

Şehidin 1 yaşında Osman isminde bir oğlu olduğu ve geçen yıl yaz ayında evlendiği öğrenildi. Şuan 2 piyade uzman personelimiz yaralı durumda. "Ağabey belki arayamam görevden gelince ararım" demişti.

"Biz askeriz, biz yemin ettik vatan için ölmeye ve öldürmeye. Allah'ın izniyle arkadaşları halledecek". "Allah'ın izniyle bir şey olmaz, hallediyoruz buraları" demişti.

THY çalışanlarına sosyal medya yasağı
Yayınlanan bilgilendirmede, bu kuralların THY'nin ve iştiraklerinin tüm personelini kapsadığına dikkat çekti. Markaya zarar verecek ve hukuki açıdan zorluklar çıkarabilecek paylaşımlardan uzak durulacak.

"Uzman çavuş Aydoğan" için tören düzenlendiTürkiye, bir şehidine daha veda ediyor.

Şehit Aydoğan'ın cenazesi, askeri uçakla getirildiği Konya Havalimanı'nda askeri ve mülki erkan tarafından karşılandı. Törende saygı duruşunun ardından Şehit Demirkıran öz geçmişi okunarak dua edildi.

Aydoğan'ın cenazesi bugün Ereğli'de son yolculuğuna uğurlanacak.

Tamer Tuna ile Osmanlıspor anlaşma noktasına geldi
Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü olması beklenen Tamer Tuna , karşılıklı anlaşma neticesinde Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Tamer Tuna'nın yeni bir takım çalıştıracağı ve Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor " un başına geçeceği iddia ediliyor.

Bingöl'de patlama: 1 asker hayatını kaybetti