Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Her türlü zorlu koşula dayanıklı Samsung Galaxy S8 benchmark testinde göründü

Her türlü zorlu koşula dayanıklı Samsung Galaxy S8 benchmark testinde göründü

15 Haziran 2017

Samsung'un S8 ailesine yeni bir model daha katmaya hazırlandığı ve bu modelinde Galaxy S8 Active modeli olacağına ilişkin bilgiler gündeme gelmişti.

Birce Akalay, Küçük Kızların Evlenmesini Savunan Sibel Üresin'e Ateş Püskürdü
Bir de dini alеt ediyor. "Dinde yaş sınırı yok, biliyorsunuz". "Bunları ne yapmalı bilmiyorum". Ortаdа helalinden bir еvlilik olduğundа, yаş sınırı diye abuk bir durum оrtaya çıkarıyоrlar.

Samsung, geçtiğimiz Mart ayının sonunda yeni nesil amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile bizleri tanıştırdı.

Tamer Tuna ile Osmanlıspor anlaşma noktasına geldi
Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü olması beklenen Tamer Tuna , karşılıklı anlaşma neticesinde Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Tamer Tuna'nın yeni bir takım çalıştıracağı ve Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor " un başına geçeceği iddia ediliyor.

Öncelikle hatırlatma gerekirse bir süre önce Galaxy S8 Active modeline ait olduğu söylenen sızıntı görseller paylaşılmış ve yeni model ile ilgili birtakım bilgiler aktarılmıştı. Snapdragon 835'in gücünü arkasına alan SM-G892A kod adlı Galaxy S8 Active, tek çekirdekte 1842 ve çoklu çekirdek testlerinde ise 6394 puan almayı başardı. Daha önceki iddialarda da telefonda bu özelliklerin yer alacağının belirtilmesi benchmark sonucunun doğruluk payını yükseltiyor. Şimdi de ortaya çıkan bir Geekbench sonuçlarında yer alan cihazın, S8 Active modeli olduğu dile getiriliyor. Satış rekorlarını alt üst eden Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hem donanım özellikleri hem de tasarımı ile bambaşka bir kullanıcı deneyimi sunuyordu.

İngiliz askeri üssüne saldırı
Kıbrıs'ta İngiltere'ye ait bir askeri üsse bombalı saldırı gerçekleştirildi. Yapılan saldırı ile ilgili polis geniş çaplı operasyon başlattı.

Her türlü zorlu koşula dayanıklı Samsung Galaxy S8 benchmark testinde göründü