Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Melih Gökçek: Depremin suni bir deprem olabileceğini düşünüyorum

Melih Gökçek: Depremin suni bir deprem olabileceğini düşünüyorum

15 Haziran 2017

Artçı sarsıntıların ikisinin şiddeti 4,9 olarak açıklandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Ege Denizi'nde meydana gelen ve İstanbul'da da hissedilen 6,2 şiddetindeki depremin arkasındaki "diş güçleri" gördü!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, merkez üssü İzmir'in Karaburun ilçesinin açıklarında meydana gelen depremin ardından, Twitter hesabından dikkat çekici iddialarda bulundu.

Birce Akalay, Küçük Kızların Evlenmesini Savunan Sibel Üresin'e Ateş Püskürdü
Bir de dini alеt ediyor. "Dinde yaş sınırı yok, biliyorsunuz". "Bunları ne yapmalı bilmiyorum". Ortаdа helalinden bir еvlilik olduğundа, yаş sınırı diye abuk bir durum оrtaya çıkarıyоrlar.

Dış güçlerin Türkiye'ye şu ana kadar gücü yetmedi. Bilim adamları daha şiddetli olanların bunu takip edebileceğini söylüyor. Şimdi bu depremin suni bir deprem olabileceğini düşünüyorum.

Daha önce FETÖ'nün böyle bir hazırlıkdan haberi olduğunu biliyoruz. Demek istediğim şu; söylediklerim kesin değil ama kuvvetli ihtimaldir.

-Bunu TV'lerde ifşa edip, o tarihte oyunu bozmuştuk. "Varsa gemi hangi ülkeye ait?" paylaşımını yaparak, Youtube'a yüklenen suni depremlerle ilgili bazı videoları da paylaşımlarına ekledi. Şimdi olayı egeden başlatmış olabilirler. "Ancak ciddi bir ihtimaldir, mutlaka araştırılmalı diyorum" diyerek birtakım videolar paylaştı.

İçerde, Söz, Kırgın Çiçekler; reyting yarışında zirve kimin?
Ilıcalı, Survivor'dan kimin eleneceğini açıklamasının ardından adadan gönderilen isim gönüllüler takımının başarılı isimlerinden Elif oldu.

"Bu suretle sunî depremi yapan diş güçler, dikkati üzerlerinden atacaktır". Mutlaka sokulacaksa, Türk yetkililerle beraber sokulmalı. "Varsa gemi hangi ülkeye ait?" şeklinde ifadeler kullandı.

Twitter kullanıcıları Melih Gökçek'i bu yorumlarından dolayı topa tuttu.

Pakistan'da Facebook'ta "İslam'a hakaret ettiği" gerekçesiyle yargılanan bir kişi idam cezasına çarptırıldı
Pakistan'da ilk kez bir kişi, sosyal medya hesabından "İslam'a hakaret ettiği" iddia edilerek idama mahkum edildi. Peygamber ve eşine hakaretle suçlanan Raza'nın davası Bahavalpur kentindeki terörle mücadele mahkemesinde görüldü.

Melih Gökçek: Depremin suni bir deprem olabileceğini düşünüyorum