Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » İzmir 5 yaşındaki Mehmet için seferber oldu

İzmir 5 yaşındaki Mehmet için seferber oldu

15 Haziran 2017

Dikili Kaymakam Vekili Fatih Damatlar, küçük Mehmet'i bulmak için pazar gününden bu yana ekiplerin bölgede kapsamlı çalışma yaptığını söyledi. Tarkan Tekeoğlu, aracına döndüğünde ise 5 yaşındaki oğlunun arabada olmadığını gördü. Bölgedeki sazlıklar helikopter, drone ve arama köpekleriyle aranıyor.

Cem Yılmaz eski sevgilisi Özge Sabuncu'dan şaşırtan yorum: Yatakta kopuyorduk!
Oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu'dan boşandıktan sonra adı birçok isimle anılan komedyen Cem Yılmaz , bu sefer eski sevgilisiyle gündeme geldi.

İzmir'in Dikili ilçesinde plaja giden ailesinin uyuduğu için otomobilde bıraktığı 5 yaşındaki Mehmet Tekeoğlu kayıplara karıştı. Çevreyi arayan ancak oğlunu bulamayan baba olanları Jandarmaya anlattı. Çevredekilerin yardmıyla bölgede arama yapan jandarma ve vatandaşlar Mehmeti bulamadı. Arama kurtarma faaliyetlerine destek vermek için İzmir'den bölgeye gelen AFAD ve AKUT ekipleri sabaha kadar Arama köpekleriyle çevrede arama yaptı. Ancak, sonuç alınamadı. Bunun üzerine bölgenin en büyük gölü ve çevre göletlerde arama kurtarma çalışması kararı alındı.

Minecraft Xbox One X ile 4K çözünürlük desteği kazanıyor
Devasa evreni sayesinde en güçlü bilgisayarları bile ağlatmayı başaran Minecraft , yeni grafikleri ile çok daha şık gözüküyor. Minecraft'ı seven milyonlarca insan olmasının yanında oyun camiasında grafiklerinin pek başarılı olmadığı iyi bilinir.

"48 saattir ekipler kaybolan çocuğu bulmak için her türlü arama ve tarama çalışmaları icra etti". Geçen zamana rağmen minik Mehmet'e ulaşılamaması üzüntü yarattı.

Yine LYS'de kahreden 15 dakika kuralı
Fakültenin kapısında görevli olan polislerle uzun süre konuşan öğrenci, bütün ısrarlara rağmen sınava alınamadı. Aynı gün gerçekleştirilecek LYS 5 yabancı dil sınavı ise 14.30'da başlayacak ve 120 dakika sürecek.

Kayseri'den Dikiliye tatil için gelen Tarkan Tekeoğlu'nun 17 yaşında bir oğlu daha olduğu ve eşinden ayrı yaşadığı öğrenildi. Kayıp olan minik Mehmet'in üstünde kırmızı-beyaz bir tişört, mavi şort ve beyaz ayakkabı bulunduğu belirtildi.

İzmir 5 yaşındaki Mehmet için seferber oldu