Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » İstanbul'da bir AVM'de bomba paniği

İstanbul'da bir AVM'de bomba paniği

16 Haziran 2017

İstanbul Esenyurt'ta AVM'de yapılan bomba ihbarı paniğe sebep oldu. İhbarı değerlendiren polis ekipleri ise hemen AVM'ye gelerek vatandaşları dışarıya çıkardı ve çevrede hemen geniş güvenlik önlemleri aldı. AVM'de ki müşterilere ise polis ekipleri panik olmamaları için yangın tatbikatı yapıldığı ve bu nedenden dolayı AVM'nin boşaltıldığı duyurdu. AVM'de bulunan vatandaşlar korkarak dışarıya fırladı. İhbarın asılsız çıktığı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

Minecraft Xbox One X ile 4K çözünürlük desteği kazanıyor
Devasa evreni sayesinde en güçlü bilgisayarları bile ağlatmayı başaran Minecraft , yeni grafikleri ile çok daha şık gözüküyor. Minecraft'ı seven milyonlarca insan olmasının yanında oyun camiasında grafiklerinin pek başarılı olmadığı iyi bilinir.

Esenyurt'ta bulunan bir AVM, bomba ihbarı üzerine boşaltıldı. AVM dışına çıkan vatandaşların kısa süre ne olduğunu anlamaya çalıştığı ve panik yaptıkları kameralara yansıdı.

Her türlü zorlu koşula dayanıklı Samsung Galaxy S8 benchmark testinde göründü
Satış rekorlarını alt üst eden Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hem donanım özellikleri hem de tasarımı ile bambaşka bir kullanıcı deneyimi sunuyordu.

Konu ile ilgili henüz resmi bir açklama yapılmazken vatandaşlardan bazıları içeride bomba bulunduğuna dair ihbarın olduğunu bu yüzden kendilerinin hızlı bir şekilde alışveriş merkezini boşalttıklarını söyledi. "İçeri kimseyi almıyorlar şuan" dedi. Polisin AVM içinde inceleme başlattı.

Bütçe mayısta fazla verdi
Faiz giderleri 2017 yılı Mayıs ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 27,3 oranında azalarak 3 milyar 660 milyon TL oldu. Personel giderleri, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,5 oranında artarak 13 milyar 313 milyon TL oldu.

Bölgeye ulaşan bomba imha uzmanı ekiplerin dedektör köpek eşliğinde alışveriş merkezindeki araması sürüyor.

İstanbul'da bir AVM'de bomba paniği