Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı

16 Haziran 2017

Süper Loto oyununun çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 20 milyon 706 bin 893 lira 38 kuruşluk ikramiye haftaya devretti. Binlerce insanın Süper Loto oynayıp son sekiz haftayı devirle kapatan ve 20 milyon lirayı geçen büyük ikramiyeyi kazanma umuduyla bekledikleri 504. hafta çekilişi dün akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. Süper Loto sonucu ve detayları için haberimizi inceleyebilirsiniz. Süper Loto çekilişinin gerçekleştirildiği günden itibaren bir sene içinde ikramiyenin talihliler tarafından alınması gereklidir. Süper Loto'da bu hafta kazandıran rakamlar hangileri olacak?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 504'üncü hafta çekilişi yapıldı.

Çekilişte 4 milyon 380 bin 367 lira 70 kuruş ikramiye dağıtıldı. Fakat Süper Loto kolon fiyatı 1 TL iken, tek seferde tüm kolonları oynadığınız taktirde, Süper Loto kupon fiyatı olan 6 TL'yi ödersiniz. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

26 Mayıs Süper Loto çekilişinde diğer ikramiyelerin dağılımı ise şöyle; 5 bilen 93 kişi 8 bin 145 lira otuzar kuruş, 4 bilen 5 bin 631 kişi 144 lira kırkar kuruş ve 3 bilen 111 bin 63 kişi 12 lira altmış beşer kuruş ikramiye kazandılar. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Doğan Holding Ankara Temsilcisi Muratoğlu, 2 yıl 1 ay hapse mahkum edildi
Savunması sorulan sanık Muratoğlu, "Tanık olarak dinlenilen kişi benim suç işlemediğimi söylüyor. Karar açıklandığı sırada duruşma salonuna alınmayan izleyiciler, tahliyeyi sevinçle karşıladı.

Süper Loto çekilişinde altı bilen yine olmadı ve 17 milyon 122 bin 951 lira 6 kuruşa yükselen büyük ikramiye haftaya devir etti.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ödeme yapılabilmesi için, mutlaka çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve ayrıca arka yüzündeki bilet no'sunun net okunacak kadar iyi durumda olması gerekir.

Süper Loto 1 Haziran çekiliş sonuçları açıklandı. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır.

Süper Loto oyunu kağıdında 1'den 54'e kadar sayılar bulunur.

İstanbul'da bir AVM'de bomba paniği
AVM dışına çıkan vatandaşların kısa süre ne olduğunu anlamaya çalıştığı ve panik yaptıkları kameralara yansıdı. Bölgeye ulaşan bomba imha uzmanı ekiplerin dedektör köpek eşliğinde alışveriş merkezindeki araması sürüyor.

Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Her kuponda 6 kolon bulunmaktadır. Tabi bu sadece bir adet kolon oynaması durumunda geçerlidir. 18 yaşından küçükler Süper Loto 6/54 oynayamazlar. 18 yaşından küçüklere Süper Loto 6/54 oynatmak suçtur.

Her hafta 6 bilen olmadığı için Süper Loto bazı dönemlerde bir diğer haftaya devir yapar.

4, 28 ve 54 rakamları ise toplamda yine 4 kez bir arada çıkarak şanslı sayılar arasında yer almıştır. Dolayısıyla Süper Loto ne zaman oynanır sorusu için de cevap; Cuma sabahından Perşembe akşamı 21:00'e kadar oynanır şeklindedir.

Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu devri sona erdi
Galatasaray altyapısında yetişen Sabri Sarıoğlu , 2003'ten bu yana A Takım'da görev yapıyordu. Aynı sezonun son maçında Gaziantepspor karşısında ise ilk 11 başladı.

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı