Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » "Vur de vuralım" diyen AK Partili gözaltına alındı

"Vur de vuralım" diyen AK Partili gözaltına alındı

16 Haziran 2017

Aybek'in fotoğrafı birçok ulusal haber sitelerinde 'Türkiye adalet yürüyüşünü konuşurken AK Parti'li yöneticiden provokatif mesaj' başlığıyla yer aldı.

Fotoğraf sonrası savcılık soruşturma başlattı ve sonrasında gözaltına alındı.

Tunceli'nin Pülümür Vadisi'nde teröriste yönelik operasyonda 3 PKK'lı öldürüldü
Yapılan arazi arama taramasının ardından 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirledi. Erzurum Emniyet Müdürlüğünden bir yetkili kameralara, "Arkadaşlar yanlış haber yapmayın.

Düzce AKP Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada büyük tepki çekti.

Fotoğrafı "Vur de vuralım, öl de ölelim".

Cem Yılmaz eski sevgilisi Özge Sabuncu'dan şaşırtan yorum: Yatakta kopuyorduk!
Oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu'dan boşandıktan sonra adı birçok isimle anılan komedyen Cem Yılmaz , bu sefer eski sevgilisiyle gündeme geldi.

Berber olan Aybek, geçmişte çekildiği öğrenilen MP5 makineli tabancalı fotoğrafını "Vur de vuralım, öl de ölelim".

Yaşanan gelişmelerin ardından İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Aybek'i 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçlamasıyla gözaltına aldı.

Lise'de sınıfları kız ve erkek diye ayıran müdüre soruşturma
Bunun haricinde bu uygulamayı kaldırmaya yönelik girişimin ise kanuna aykırı olacağı açıktır. Karma sınıflarımızda var. İsteyene karışık sınıf, isteyen ayrı sınıfta veririz dedik.

Elindeki tabancanın kurusıkı olduğu ve kentte bir av bayisinde söz konusu fotoğrafı çektirdiği belirtilen Aybek'in poliste sorgusu sürüyor. 10 milyona aşkın üyesi bulunan AK Parti teşkilatları içerisinde parti söylem ve politikalarına aykırı söylemlerde bulunan kişiler çıkmakla beraber bu söylemler kişisel fikirlerdir. Mehmet Aybekin yapmış olduğu bu paylaşımdan dolayı Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliğinden istifası istenmiştir.