Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » 8 aylık hamile eşini öldürdü

8 aylık hamile eşini öldürdü

17 Haziran 2017

İkili arasında tartışma başlayınca Hüseyin Kartal 8 aylık hamile karısını vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Hüseyin Kartal, tekrar 155 aradı.

Bilecik'te, tartıştığı eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen 8 aylık hamile Melike Kaygın Kartal isimli kadının ölmek üzereyken sezeryan ile alınan.

Kavurmacı ve Çapkın gözaltına alındı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , " Kavurmacı'ya tutuklama kararını doğru bulmuyorum" dedi. Mahkeme, Çapkın hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasına hükmetmişti.

İleri'de yer alan habere göre; Hüseyin K., 155 Polis İmdat Hattı'nı arayıp eşini bıçakladığını söyleyerek adresi verdikten sonra kaçtı.

Olay yerine 112 ekiplerini yönlendirerek ağır yaralı kadını hastaneye kaldırdı. Ağır yaralanan kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, karnındaki erkek bebek ise sezaryenle kurtarıldı. Toplantıda, bebeğin hava (helikopter) ambulans ile Isparta'da özel bir sağlık kuruluşuna sevk edildiği hatırlatan Dr. Bozca, talihsiz bebeğin yaşamsal fonksiyonlarının ise düşük olduğunu kaydetti.

İzmir 5 yaşındaki Mehmet için seferber oldu
Kayseri'den Dikiliye tatil için gelen Tarkan Tekeoğlu'nun 17 yaşında bir oğlu daha olduğu ve eşinden ayrı yaşadığı öğrenildi. Kayıp olan minik Mehmet'in üstünde kırmızı-beyaz bir tişört, mavi şort ve beyaz ayakkabı bulunduğu belirtildi.

Olayın ardından gözaltına alınan Hüseyin Kartal, Bilecik İl Emniyet Müdürlüğündeki sorgusunun ardından yoğun bir güvenlik önlemi altında Bilecik Adliye Sarayına getirilerek savcı karşısına çıkarıldı. "Gelin beni alın." demesinin ardından çok sayıda ekip bölgeye sevk edildi.

Hüseyin K, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece cezaevine gönderildi.

Melih Gökçek: Depremin suni bir deprem olabileceğini düşünüyorum
Mutlaka sokulacaksa, Türk yetkililerle beraber sokulmalı. "Varsa gemi hangi ülkeye ait?" şeklinde ifadeler kullandı. Twitter kullanıcıları Melih Gökçek'i bu yorumlarından dolayı topa tuttu.

Melike Kartal'ın babası Mehmet Kaygın, kızının geçen yıl arkadaşları aracılığıyla tanıştığı mermer fabrikasında çalışan Hüseyin Kartal ile ikinci evliliğini yaptığını belirterek, "Kızım hamile kaldıktan sonra kocasıyla araları bozuldu". 'Çocuğu aldır' diye baskı yapıyordu. Şikâyetçi oldu, evden uzaklaştırma cezası verildi. Melike Kartal evi terk etmek istedi. "Aylarca bu şekilde ilk evliliğinden olan 3 yaşındaki kızıyla yaşamak zorunda kaldı" dedi. Baba Kaygın kızının tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. 500 metre ötedeki diğer eve eşyayı götürüp yarım saat içinde döndüğümde evin önünde kalabalığı gördüm.

8 aylık hamile eşini öldürdü