Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Benzin Fiyatlarına 9 Kuruş İndirim Geliyor

Benzin Fiyatlarına 9 Kuruş İndirim Geliyor

17 Haziran 2017

Yapılacak indirimden sonra yeni benzin fiyatları ne kadar olacak? Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası resmi sosyal medya hesabı üzerinden az önce yaptığı açıklama ile benzin fiyatlarında indirim beklenildiğini duyurdu.

Lise'de sınıfları kız ve erkek diye ayıran müdüre soruşturma
Bunun haricinde bu uygulamayı kaldırmaya yönelik girişimin ise kanuna aykırı olacağı açıktır. Karma sınıflarımızda var. İsteyene karışık sınıf, isteyen ayrı sınıfta veririz dedik.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'nın yazılı açıklamasında 17 Haziran 2017'den itibaren geçerli olması beklenen benzin indiriminin 9 kuruş seviyesinde olacağı kaydedildi.

THY çalışanlarına sosyal medya yasağı
Yayınlanan bilgilendirmede, bu kuralların THY'nin ve iştiraklerinin tüm personelini kapsadığına dikkat çekti. Markaya zarar verecek ve hukuki açıdan zorluklar çıkarabilecek paylaşımlardan uzak durulacak.

Motorine ise 19 Haziran'da indirim yapılması beklenirken, bu akaryakıt türüne en son 10 Haziran'da 8 kuruşluk indirim gelmişti. Araç sahiplerini sevindiren indirim haberlerine bir yenisi daha eklendi. PÜİS yaptığı açıklamaya motorin fiyatlarında ise bir değişiklik beklenmiyor. Benzinin litresi İstanbul'da 5,01 liradan 4,92 liraya, İzmir'de 5,04 liradan 4,95 liraya düşecek.

Bütçe mayısta fazla verdi
Faiz giderleri 2017 yılı Mayıs ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 27,3 oranında azalarak 3 milyar 660 milyon TL oldu. Personel giderleri, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,5 oranında artarak 13 milyar 313 milyon TL oldu.

Benzin Fiyatlarına 9 Kuruş İndirim Geliyor