Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Kavurmacı ve Çapkın gözaltına alındı

Kavurmacı ve Çapkın gözaltına alındı

17 Haziran 2017

"Yargıda çifte standart olmamalı asıl olan tutuksuz yargılamadır" dedi.

TUSKON'da FETÖ soruşturması kapsamında hakkında tutuklama kararı olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı ve FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına yönelik soruşturmadan hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı olan Hüseyin Çapkın, İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından gözaltına alındılar.

Tamer Tuna ile Osmanlıspor anlaşma noktasına geldi
Osmanlıspor'un yeni teknik direktörü olması beklenen Tamer Tuna , karşılıklı anlaşma neticesinde Beşiktaş ile yollarını ayırdı. Tamer Tuna'nın yeni bir takım çalıştıracağı ve Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor " un başına geçeceği iddia ediliyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kavurmacı'ya tutuklama kararını doğru bulmuyorum" dedi.

Kavurmacı, 8 Eylül 2016 tarihinde tutuklanmış, 3 Mayıs 2016 tarihinde özel hastane raporu gerekçe gösterilerek sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmişti. Kavurmacı'nın serbest kalması büyük tartışmalara neden olmuştu.

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Paul le Guen
Ardından bugün Fransız teknik adam Paul Le Guen'e teklif götüren yeşil-beyazlı idarecilerin 53 yaşındaki teknik adam ile büyük ölçüde anlaşmaya vardıkları bildirildi.

Fethullahçı Terör Örgütü FETÖ/PDY'nin işadamları yapılanması TUSKON'a yönelik gerçekleştirilen operasyonda tutuklanarak cezaevine konan ve ardından tartışmalı bir şekilde tekrar serbest bırakılan işadamı Ömer Faruk Kavurmacı hakkında yeniden tutuklama kararının çıkarıldığı açıklandı. Kavurmacı geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gözaltına alınmıştı.

Kılıçdaroğlu yürüyüşünün üçüncü gününde Kahramankazan'ın girişinde de bir açıklama yaptı. Özellikle iktidar kanadından eleştiriler geliyor. Eleştirileri de saygıyla karşılıyoruz.

Benzin Fiyatlarına 9 Kuruş İndirim Geliyor
Motorine ise 19 Haziran'da indirim yapılması beklenirken, bu akaryakıt türüne en son 10 Haziran'da 8 kuruşluk indirim gelmişti. Benzinin litresi İstanbul'da 5,01 liradan 4,92 liraya, İzmir'de 5,04 liradan 4,95 liraya düşecek.

Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun yargılandığı davada 25 yıl hapse çarptırılarak tutuklanmasını protesto etmek amacıyla Perşembe günü Ankara'dan İstanbul'a "Adalet Yürüyüşü" başlatmıştı. Genel Başkanımızın başlattığı adalet yürüyüşüne biz de destek veriyoruz. Mahkeme, Çapkın hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasına hükmetmişti.

Kavurmacı ve Çapkın gözaltına alındı