Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Arka Sokaklar 446. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar 446. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

18 Haziran 2017

Arka Sokaklar'ın Sezon Finali'nde Neler Yaşanacak? Kanal D'nin yapmış olduğu diziler seyirciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası
Morali bozulan Aslışah Alkoçlar sosyal medyada şöyle sözler paylaşıyor: " Bulursun ararsan hata, hep ölçer biçersen cefa ". Aslışah Alkoçlar yakın bir arkadaşına, "Ben özgürlüğüme düşkünüm.

Kanal D'nin yıllardır ekranlara gelen başarılı polisiye dizisi Arka Sokaklar, sezon finali bölümüyle yayın hayatına ara vermeye hazırlanıyor.

Facebook, GIF'in 30'uncu yaşını yeni özelliğiyle kutluyor
GIF ile gönderilere yorum yapabilme özelliği tıpkı haılı mesajlaşma uygulamaları olan WhatsApp ve Messenger gibi çalışacak. Ayrıca Facebook , GIPHY ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle ünlü internet yıldızlarının yer aldığı 20 GIF hazırlatmış.

Arka Sokaklar 447.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi isimler yer alıyor. Ekip, Rıza Babayı kurtarabilmek için bir plan yapar; fakat, işler istedikleri gibi gitmez. Bebeğe karşılık Rıza Soylu...

Dünyaca ünlü yönetmen John G. Avildsen'in hayatını kaybetti
Oscar Ödüllü ABD'li yönetmen John Avildsen , pankreas kanseri nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetti. En İyi Yönetmen'in yanı sıra En İyi Film ve En İyi Kurgu dallarında da Oscar'a layık görülmüştü.

Arka Sokaklar'ın 16 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanacak 446. Bölümünde ekip, Rıza Baba'yı kurtarmaya çalışıyor! Ayla ve Pınar, merak içinde emniyete gelirler. Rıza'yı İhsan kaçırmıştır. İhsan Arif Müdür'ü arar ve Rıza'yı serbest bırakma karşılığında Valeri'den olan bebeğini ister. Arif Müdür ve ekip çaresizce İlhan'ın teklifini kabul eder; ancak, bir planları vardır. İhsan Rıza babaya karşılık Valeri'den olan kızını takas olarak istedi. Takasın gerçekleşeceği mekana bütün ekip birlikte gitmiştir.

Arka Sokaklar 446. bölüm 2. fragmanı yayınlandı