Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası

18 Haziran 2017

Kerem Tunçeri - Aslışah Alkoçlar aşkı sona erdi.

Verilen bilgilere göre, sevgilikerin arasına kara kedi girmiş. Şimdi ise Kerem Tunçeri ve Aslışah Alkoçlar'ın ayrıldığı iddia ediliyor. Birbirlerini Instagram hesaplarından takipten çıkaran ünlü çift neden ayrıldı? İddialara göre Kerem Tunçeri, Aslışah Alkoçlar'ın Deniz Akkaya ve yeni sevgilisi Gökmen Seynova'nın da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla Mikonos tatiline çıkmasına çok sinirlenmiş ve ilişkiyi bitirmiş.

Kız kardeşini öldürmekten aranan Ergenekon sanığı Erhan Timuroğlu galeriyi taradı
Bu arada Erhan Timuroğlu'nun yakalanması için ise çalışmaların sürdüğü belirtildi. Polis yine yakalayamadığı şüpheli için özel bir ekip oluşturarak peşine düştü.

Morali bozulan Aslışah Alkoçlar sosyal medyada şöyle sözler paylaşıyor: "Bulursun ararsan hata, hep ölçer biçersen cefa".

Kerem Tunçeri'nin annesi ile tanışan Aslışah Alkoçlar'ın birliktelik yüzünden ablası Neslişah Alkoçlar ile kavga ettiği öne sürülmüş ve ardından Aslışah Alkoçlar açıklama yapmıştı.

Akaryakıta yerli bitkisel katkı zorunlu oldu
Tebliğ 1/1/2018 tarihinde yürürlüğe girecek. İhrakiye amacıyla ikmal edilen motorin, biodizel harmanlama yükümlülüğü dışında olacak.

Aslışah Alkoçlar yakın bir arkadaşına, "Ben özgürlüğüme düşkünüm. Ya bu huylarından vazgeçecek ya da vazgeçecek" demiş.

Kavurmacı ve Çapkın gözaltına alındı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , " Kavurmacı'ya tutuklama kararını doğru bulmuyorum" dedi. Mahkeme, Çapkın hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasına hükmetmişti.

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası