Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması

18 Haziran 2017

Babası Barış Manço'nun sanat eserlerine olan ilgisinden bahseden Manço, "Ben küçükken modadaki evimizde babam ile vakit geçiriyorduk".

Doğukan Manço, programda samimi açıklamalarda bulundu.

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası
Morali bozulan Aslışah Alkoçlar sosyal medyada şöyle sözler paylaşıyor: " Bulursun ararsan hata, hep ölçer biçersen cefa ". Aslışah Alkoçlar yakın bir arkadaşına, "Ben özgürlüğüme düşkünüm.

Dj'lik yapan Doğukan, babası Barış Manço'nun, kendisine "Oğlum yarın öbür gün ne yaparsanız yapın, kendi ayaklarınızın üzerinde durun". Bana vazoların minerallerine kadar tüm özelliklerini anlattığı günlerden biriydi. Sonra hergün gördüğüm tablolardan bahsetmeye başladı "Bak bunlar Rus ressamların eserleridir, Rus ressamlar çok kıymetli eserler bırakmıştır" dedi.

Ünlü dj Doğukan Manço babasından miras olarak sadece tabloların kaldığını, onları da hiç bir şekilde satmadıklarını Barışseverlerin beğenisine sunduklarını söyledi.

Bütçe mayısta fazla verdi
Faiz giderleri 2017 yılı Mayıs ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 27,3 oranında azalarak 3 milyar 660 milyon TL oldu. Personel giderleri, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,5 oranında artarak 13 milyar 313 milyon TL oldu.

Doğukan Manço'nun anlattığına göre Barış Manço, bırakacak dükkanı fabrikası parası olmadığını evlatlarının kendi ayaklarını üzerinde durması gerektiğini eğer sıkışırlar ise evdeki kıymetli tabloları satabileceklerini söylemiş. "O yüzden onlara güzel bakın" sözlerini tekrarladı.

Doğan Holding Ankara Temsilcisi Muratoğlu, 2 yıl 1 ay hapse mahkum edildi
Savunması sorulan sanık Muratoğlu, "Tanık olarak dinlenilen kişi benim suç işlemediğimi söylüyor. Karar açıklandığı sırada duruşma salonuna alınmayan izleyiciler, tahliyeyi sevinçle karşıladı.

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan