Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Dünyaca ünlü yönetmen John G. Avildsen'in hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü yönetmen John G. Avildsen'in hayatını kaybetti

18 Haziran 2017

Oscar Ödüllü ABD'li yönetmen John Avildsen, pankreas kanseri nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetti. Babasının ölümü hakkında oğlu Anthony Avildsen, "Olağanüstü bir adamdı. Yetenekli ve inatçıydı. Bu onun yararına ve aynı zamanda zararına oldu" dedi.

Facebook, GIF'in 30'uncu yaşını yeni özelliğiyle kutluyor
GIF ile gönderilere yorum yapabilme özelliği tıpkı haılı mesajlaşma uygulamaları olan WhatsApp ve Messenger gibi çalışacak. Ayrıca Facebook , GIPHY ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle ünlü internet yıldızlarının yer aldığı 20 GIF hazırlatmış.

1984 yılında gösterilen Karate Kid, bir de Oscar Ödülü adaylığı elde etmişti. Bu filme oyuncu Sylvester Stallone Hollywood sinemasının en ünlü oyuncusu olmuştu. 1 milyon dolar bütçeyle 28 günde çekilen film, döneminin en büyük gişe başarılarından birini yakalamıştı. En İyi Yönetmen'in yanı sıra En İyi Film ve En İyi Kurgu dallarında da Oscar'a layık görülmüştü.

Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in Fi sezon finalindeki sevişme sahnesi olay oldu
Başrollerinde ise Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç gibi tecrübeli isimler paylaşıyor. Ancak dizinin başrol oyuncularından Ozan Güven, dizinin yeni sezonu hakında ipucu verdi.

Benzin Fiyatlarına 9 Kuruş İndirim Geliyor
Motorine ise 19 Haziran'da indirim yapılması beklenirken, bu akaryakıt türüne en son 10 Haziran'da 8 kuruşluk indirim gelmişti. Benzinin litresi İstanbul'da 5,01 liradan 4,92 liraya, İzmir'de 5,04 liradan 4,95 liraya düşecek.

Dünyaca ünlü yönetmen John G. Avildsen'in hayatını kaybetti