Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in Fi sezon finalindeki sevişme sahnesi olay oldu

Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in Fi sezon finalindeki sevişme sahnesi olay oldu

18 Haziran 2017

Yayın hayatına girdiği ilk günden itibaren izlenmeye rekorları kıran Fi, dün akşam sezon finali yaptı.

"Vur de vuralım" diyen AK Partili gözaltına alındı
Mehmet Aybekin yapmış olduğu bu paylaşımdan dolayı Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliğinden istifası istenmiştir. Berber olan Aybek, geçmişte çekildiği öğrenilen MP5 makineli tabancalı fotoğrafını "Vur de vuralım, öl de ölelim".

İnternet dizi platformu Puhu Tv üzerinden yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile binlerce kişiyi internet başına kilitleyen Fi dizisi, ilk sezonunun finalini, önceki akşam yayınlanan son bölümü ile yaptı. İşte bu sorular izleyenler tarafından merak ediliyor. Başrollerinde ise Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç gibi tecrübeli isimler paylaşıyor. Can, "Nihayet" diyerek Duru'yu samimi şekilde karşıladı ve kollarına aldı. Ancak dizinin başrol oyuncularından Ozan Güven, dizinin yeni sezonu hakında ipucu verdi.

Akaryakıta yerli bitkisel katkı zorunlu oldu
Tebliğ 1/1/2018 tarihinde yürürlüğe girecek. İhrakiye amacıyla ikmal edilen motorin, biodizel harmanlama yükümlülüğü dışında olacak.

Fi dizisi, Can Manay'ın Duru'ya olan amansız ve saplantılı aşkını konu alıyordu.

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı
Dolayısıyla Süper Loto ne zaman oynanır sorusu için de cevap; Cuma sabahından Perşembe akşamı 21:00'e kadar oynanır şeklindedir. Süper Loto çekilişinde altı bilen yine olmadı ve 17 milyon 122 bin 951 lira 6 kuruşa yükselen büyük ikramiye haftaya devir etti.

16 Haziran'da 12. bölümde sezon finali yapacak dizi için Sarıkaya, siyah bir kostüm giydiği dans sahnesinden bir fotoğraf paylaşarak "Hepinizi ciddiyete davet ediyorum #16Haziran #fisezonfinali" notunu düştü. "Eylül ayında görüşmek üzere..." diyerek yeni sezonun eylülde başlayacağının müjdesini verdi.

Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in Fi sezon finalindeki sevişme sahnesi olay oldu