Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Deniz Seki'nin Yanında Aşka Gelen Faruk Salman, Ellerini Semaya Açıp Şükretti

Deniz Seki'nin Yanında Aşka Gelen Faruk Salman, Ellerini Semaya Açıp Şükretti

19 Haziran 2017

Ünlü şarkıcı Deniz Seki tahliyesinden sonra nişanlısı Faruk Salman ile birlikte Bodrum'a tatile çıktı. Çiftin mutluluklarına diyecek yoktu.

Hakkari'de patlama: 2 şehit, 7 yaralı
Teröristlerle çıkan çatışma sonucunda 5 terörist etkisiz hale getirildi . Acı haberi alan ailenin feryatları yürekleri dağladı. Kendisi Hakkari Yüksekova'da görev yapıyordu.

Milliyet gazetesinin haberine göre Nişanlısı Faruk Salman'la Türkbükü Galen Otel'in iskelesinde yemek yiyen şarkıcının, keyfi yerindeydi. Salman bir ara ellerini havaya kaldırıp şükürler olsun dedi sonra Seki'ye dönüp seni çok seviyorum aşkım diye bağırdı. Deniz Seki çıkışta muhabirlere "Büyümüşsündür" şarkısını cep telefonundan dinletti. Şarkının 'Nihayet hayatla yüzleşmişsindir' cümlesini Sezen Aksu'nun eklediğini söyledi. İkili bir zamanlar yaşadığı aşkları tekrardan alevlenince nişanlanmıştı.

Kavurmacı ve Çapkın gözaltına alındı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , " Kavurmacı'ya tutuklama kararını doğru bulmuyorum" dedi. Mahkeme, Çapkın hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasına hükmetmişti.

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması
Bana vazoların minerallerine kadar tüm özelliklerini anlattığı günlerden biriydi. Doğukan Manço , programda samimi açıklamalarda bulundu.

Deniz Seki'nin Yanında Aşka Gelen Faruk Salman, Ellerini Semaya Açıp Şükretti