Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Şeyma Subaşı'nın Gelinlik Denemek İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı!

Şeyma Subaşı'nın Gelinlik Denemek İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı!

19 Haziran 2017

Eylül ayında Acun Ilıcalı ile evleneceği konuşulan Subaşı, gelinlik denemek için soluğu New York'ta aldı. Gelinlik bakmak için New York'a giden Subaşı, ünlü bir mağazadaki gelinlikleri denemek için bin dolar ödedi.

8 aylık hamile eşini öldürdü
Melike Kartal evi terk etmek istedi. "Aylarca bu şekilde ilk evliliğinden olan 3 yaşındaki kızıyla yaşamak zorunda kaldı" dedi. Toplantıda, bebeğin hava (helikopter) ambulans ile Isparta'da özel bir sağlık kuruluşuna sevk edildiği hatırlatan Dr.

Acun Ilıcalı ile 2009 bu yana ilişkileri olduğu söylenilen Şeyma Subaşı Eylül'de olması planlanan düğün için hazırlıklara şimdiden başladı. Şeyma'nın paylaştığı bu kare kısa sürede 200 binin üzerinde beğeni kazandı. Subaşı'nın gelinlik denemek için verdiği para dudak uçuklatacak cinstendi. Gelinlik tercihini nasıl bir modelden yana kullanacağı ise merak konusu oldu.

Hazal Kaya ve Burak Deniz FOX'un yeni dizisinde!
Burak Deniz dizide Hazal Kaya'nın sevgilisi, "Jimmty Lisman" karakterini canlandıracak. Annesi ve babası avukat olan Hazal Kaya , İstanbul Balat'ta büyümüştür.

Hollywood filmlerine konu olan, kapısında uzun kuyruklar oluşan mağazada, sıra beklemek istemiyorsanız bin doları gözden çıkartmanız gerekiyor.

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması
Bana vazoların minerallerine kadar tüm özelliklerini anlattığı günlerden biriydi. Doğukan Manço , programda samimi açıklamalarda bulundu.

"Deneme 123456789" notuyla arkadaşlarının içinde Burcu Esmersoy'un da bulunduğu bu fotoğrafı sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde takipçileriyle paylaşmıştı.

Şeyma Subaşı'nın Gelinlik Denemek İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı!