Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Survivor'da kim elendi, Survivor finali ne zaman?

Survivor'da kim elendi, Survivor finali ne zaman?

19 Haziran 2017

Survivor'ın bu akşam TV ekranlarında yayınlanan 125. bölümünde dokunulmalık mücadelesi vardı.

Survivor 2017 18 Haziran tanıtımı yayınlandı. Sema daha önce Kıbrıs finallerine gitmeyi garantilemişti. Sabriye, İlhan Mansız, Adem Kılıçcı, Serhat Akın, Ogeday dokunulmazlık için kıyasıya yarıştı.

Bugünkü yeni bölümde dokunulmazlıığı alan yarışmacı akşamki konseyde Ogeday ile birlikte eleme adayı olmayacak. Bu 3 kişiden Survivor büyük oylamada rakiplerinden daha az oy alarak elenen isim Sabriye Şengül oldu.

Son dakika...LYS soru ve cevapları yayınlandı
LYSde bugün Fen ve Yabancı Dil oturumları yapıldı. Öğrenciler bu sınavda fizik , kimya, biyoloji sorularını cevapladılar. Salon sorumluları sınava 5 dakika kala uyarılarda bulunarak 09.45'ten sonra adayların sınava alınmayacağını duyurdu.

Survivor yarışmasının bitmesine sayılı günler kalması üzerine yarışmacılar bireysel yarışmaya hünerlerini sergilemeye başladı.

Bu akşam oynayan yarışmada son noktasına kadar savaşan Sabriye, son 2 oyunu art arda kaybetmesiyle final oyunu Adem Kılıççı ve İlhan Mansız arasında geçti. Çok dersler aldım, gördüm.

Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Kendisini zaten hazırladığını söyleyen Sabriye Acun Ilıcalıyla ilgili de düşüncelerini söyledi. Ekibiniz de öyle, ailem gibi oldular hepsini çok özleyeceğim. İnşallah benim gönlüm Adem'in şampiyon olmasından yana, ben gidiyorum ama kardeşimi bırakıyorum. Bu akşam yapılacak olan elemede Ogeday kenarda bekleyerek elemeye katılmayacak. Kıbrıs'taki büyük final öncesinde bir yarışmacı daha hayallerine veda edecek.

Ankara'daki Darbe Girişimi Davalarında İlk Karar Çıktı
Davada sanıkların 18'i ağırlaştırılmış müebbet ve 12'şer yıl ceza alırken 5 sanık müebbet hapis ve 10'ar yıl ceza aldı. Duruşmanın öğleden sonraki kısmında mahkeme heyeti sanıklar hakkındaki kararını açıkladı.

Sabriye, Survivor'da bugüne kadar birçok kez elemeye kaldı.

Survivor finali ne zaman sorusu 17 Haziran 2017 itibariyle 5 gün kaldığının açıklanmasıyla netlik kazandı.

Abdullah Gül'ün danışmanı Ayşe Yılmaz tutuklandı
Yılmaz kısa bir süre önce gözaltına alınarak Ankara 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılmış ve 9 Haziran'da serbest bırakılmıştı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün danışmanlığını yaptığını ve halen bu görevine devam ettiğini belirtmişti.

Survivor'da kim elendi, Survivor finali ne zaman?