Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Askeri konvoya saldırı: 1 şehit, 5 yaralı

Askeri konvoya saldırı: 1 şehit, 5 yaralı

20 Haziran 2017

Hakkari Çukurca'dan Van'a giden askeri konvoya PKK'lı teröristler tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlatılan operasyon geniş çaplı sürdürülüyor. Saldırıda 1 asker şehit oldu, 6 asker de yaralandı.

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası
Morali bozulan Aslışah Alkoçlar sosyal medyada şöyle sözler paylaşıyor: " Bulursun ararsan hata, hep ölçer biçersen cefa ". Aslışah Alkoçlar yakın bir arkadaşına, "Ben özgürlüğüme düşkünüm.

Hakkâri-Çukurca Karayolu'nun 25'inci kilometresinde askeri konvoya PKK'lı teröristlerce yapılan roketatarlı saldırıda 1 Yüzbaşı şehit oldu, 5 asker de yaralandı.

Ünlü matador Ivan Fandino aldığı boynuz darbesi sonrası hayatını kaybetti
Boğaların ok darbeleriyle öldürüldüğü boğa güreşleri her yıl tartışmalara neden oluyor. Fandino, 20. yüzyıldan bugüne dek boynuz darbeleriyle ölen 36.

VALİLİK AÇIKLAMASI Konuyla ilgili açıklama yapan Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, "Oğul yol ayrımına Çukurca tarafından 1 kilometre kala askeri konvoya teröristler tarafından roket atıldı". Saldırıda isabet alan araçlarda bulunan 1 yüzbaşı şehit oldu, 6 asker yaralandı. Altı kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmış yaralanan kahraman silah arkadaşlarımız hastaneye sevk edilmişlerdir denildi. Güvenlik güçleri saldırıyı gerçekleştiren PKK " lı teröristleri etkisiz hale getirmek için bölgede operasyon başlattı.

Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in Fi sezon finalindeki sevişme sahnesi olay oldu
Başrollerinde ise Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç gibi tecrübeli isimler paylaşıyor. Ancak dizinin başrol oyuncularından Ozan Güven, dizinin yeni sezonu hakında ipucu verdi.

Yaralanan askerlerin hastaneye sevk edildiği ifade edildi, şehide Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensuplarına ve Türk milletine başsağlığı, yaralı askere acil şifa dileğinde bulunuldu.

Askeri konvoya saldırı: 1 şehit, 5 yaralı