Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » İbrahim Tatlıses'ten sürpriz karar! Terk etti

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz karar! Terk etti

20 Haziran 2017

İmparator İbrahim Tatlıses İstanbul'u bırakıp bakın hangi şehre gidiyor... Ünlü sanatçı bu kararını sosyal medya hesabı Instagram'dan duyurdu.

Ege Denizi'nde 5.3 şiddetinde deprem
Son olarak gerçekleşen 6.2 büyüklüğündeki deprem korkuya sebep olurken, artçı depremlerin olması da vatandaşları paniğe sokuyor. Yerin 13.8 kilometre derinliğindeki deprem bölgede kısa süreli paniğe neden oldu.

İbrahim Tatlıses, sürpriz bir karar ile İzmir'e taşınma kararı aldı. Sosyal medyada paylaştığı gönderisinin altına, eğer beni kabul ederseniz artık İzmir'de barınacağım, siz İzmirliler ile yaşayacağım notunu düştü.

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması
Bana vazoların minerallerine kadar tüm özelliklerini anlattığı günlerden biriydi. Doğukan Manço , programda samimi açıklamalarda bulundu.

Arabesk müziğin usta ismi İbrahim Tatlıses, artık hayatını İzmir'de sürdürecek. "Eğer ki; beni kabul ederseniz artık İzmir'de, siz İzmirlilerle birlikte yaşayacağım..." yazdı.

Nokia telefonlar Türkiye'de, fiyatları belli oldu
Gümüş beyaz, mat siyah, mavi ve bakır beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan Nokia 3'ün piyasa satış fiyatı 949 TL . Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile gelen Nokia 5 , önde 8 arkada ise 13 megapiksellik kamera kullanıyor.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz karar! Terk etti