Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » 'Fi'nin sezon finalinde büyük hata!

'Fi'nin sezon finalinde büyük hata!

20 Haziran 2017

YAPILAN HATA DİKKATLERDEN KAÇMADI Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür gibi isimlerin rol aldığı dizi, sezon finalini de yine cesur sahnelerle yaptı.

Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven'in Fi sezon finalindeki sevişme sahnesi olay oldu
Başrollerinde ise Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç gibi tecrübeli isimler paylaşıyor. Ancak dizinin başrol oyuncularından Ozan Güven, dizinin yeni sezonu hakında ipucu verdi.

Başladığı günden beri ateşli sahneleri ile gündemden düşmeyen internet dizisi Fi, önceki gün yayınlanan 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Bölümle sezon finali yaptı. Dizide "Duru" karakterine hayat veren Serenya Sarıkaya, duştan bornozuyla çıktı. Ancak duştan bornoz ve saç havlusuyla kameraya gelen ünlü yıldızının yüzünde bulunan allık ve tüm makyajının bozulmaması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Yorumcuların buy kadar büyük bir kitleye hitap eden bir dizinin çok basit bir hata yapması küçük bir dikkatsizlik olarak değerlendirildi.

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası
Morali bozulan Aslışah Alkoçlar sosyal medyada şöyle sözler paylaşıyor: " Bulursun ararsan hata, hep ölçer biçersen cefa ". Aslışah Alkoçlar yakın bir arkadaşına, "Ben özgürlüğüme düşkünüm.

IPhone 8 ekran çözünürlüğü belli oldu
Daha önce pek çok özelliği ortaya çıkan Apple'ın yeni akıllı telefonunun şimdi de sahip olacağı ekran çözünürlüğü ortaya çıktı.

'Fi'nin sezon finalinde büyük hata!