Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » IPhone 8 ekran çözünürlüğü belli oldu

IPhone 8 ekran çözünürlüğü belli oldu

20 Haziran 2017

Hindistan merkezli ana iPhone tedarikçilerinden olan Wistron, Apple " ın yeni nesil iPhone modelleri (iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve iPhone 8 Pro) ile ilgili sıkça dile getirilen iddialardan birini doğruladı. Daha önce pek çok özelliği ortaya çıkan Apple'ın yeni akıllı telefonunun şimdi de sahip olacağı ekran çözünürlüğü ortaya çıktı.

Barış Manço'nun Oğlu Doğukan Manço'dan "Miras" Açıklaması
Bana vazoların minerallerine kadar tüm özelliklerini anlattığı günlerden biriydi. Doğukan Manço , programda samimi açıklamalarda bulundu.

Bu yıl içerisinde çıkması beklenen belki de en çok merak uyandıran akıllı telefonlarından biri olan iPhone 8, hakkında çok fazla detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Aslışah Alkoçlar ile Kerem Tunçeri ayrıldı iddiası
Morali bozulan Aslışah Alkoçlar sosyal medyada şöyle sözler paylaşıyor: " Bulursun ararsan hata, hep ölçer biçersen cefa ". Aslışah Alkoçlar yakın bir arkadaşına, "Ben özgürlüğüme düşkünüm.

Apple'a yakınlığıyla bilinen ve Apple'ın yeni ürünlerine yönelik yaptığı doğru analizlerle adından söz ettiren ünlü analist Ming-Chi Kuo Apple'ın yeni iPhone modeline yönelik yaptığı analizlerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ekranın alt kısmında işlev alanı için ayrılmış bir şeridin yer alacağını söyleyen Kuo, fonksiyon alanının tam olarak ne için kullanılacağıyla ilgili detayları ise henüz paylaşmadı. Ancak Kou'nun tahminlerine göre Apple parmak izi okuyucusunu o kısma yerleştirecek.

Dünyaca ünlü yönetmen John G. Avildsen'in hayatını kaybetti
Oscar Ödüllü ABD'li yönetmen John Avildsen , pankreas kanseri nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetti. En İyi Yönetmen'in yanı sıra En İyi Film ve En İyi Kurgu dallarında da Oscar'a layık görülmüştü.

Ünlü analist Kuo yeni gelişmeler oldukça bunları aktarmaya devam edeceğini de açıkladı.

IPhone 8 ekran çözünürlüğü belli oldu