Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » LG G6'nın güçlendirilmiş versiyonu LG G6+ duyuruldu

LG G6'nın güçlendirilmiş versiyonu LG G6+ duyuruldu

20 Haziran 2017

LG G6+ modelinde LG depolama alanını yükselterek 64 GB'dan 128 GB'a yükseltmiş durumda.

LG ayrıca LG G6+ ile birlikte hali hazırda son amiral gemisi olan LG G6 modeline yeni özellikler getirdi. LG G6+ ile gelecek olan işlemciler ise yine aynı Snapdragon 820 serisi işlemciler oldu.

Şeyma Subaşı'nın Gelinlik Denemek İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı!
Gelinlik bakmak için New York'a giden Subaşı, ünlü bir mağazadaki gelinlikleri denemek için bin dolar ödedi. Eylül ayında Acun Ilıcalı ile evleneceği konuşulan Subaşı, gelinlik denemek için soluğu New York'ta aldı.

LG, yeni G6 Plus modelinde piyasadaki rakiplerinin iPhone 7 Plus ve Samsung Galaxy S8 Plus modelleri gibi mevcut G6 modelinin benzer özellikler taşısa da aralarında ufak farklılıklar bulunuyor. Bunlardan ilki 128 GB UFS 2.0 dahili depolama. Bazı raporlar LG G6 + "nın 6 GB RAM paketi gördüğünü de ancak şirketten henüz bir onay alamadı".

Samsung ve Apple'ın ardı ardına gelen adımlarından sonra şimdi ise LG yeni bir haber verdi. Bu özellik Temmuz ayından itibaren kullanıcılara sunulacak. LG'nin LG G6'ya getirdiği bu özelliklerin kısa süre içinde tüm LG G6 cihazlarına gelmesi bekleniyor.

Deniz Seki'nin Yanında Aşka Gelen Faruk Salman, Ellerini Semaya Açıp Şükretti
Milliyet gazetesinin haberine göre Nişanlısı Faruk Salman'la Türkbükü Galen Otel'in iskelesinde yemek yiyen şarkıcının, keyfi yerindeydi.

LG G6 + birkaç yeni renk seçeneği ile geliyor - Optik Deniz Mavisi, Optik Terra Altın ve Optik Siyah. LG, ayrıca ışık yansımasına bağlı olarak arka panelin tonunu değiştirecek farklı kaplama uyguladı.

Düşük güç tüketimi modu ve fotoğraf çekmeden önce kullanıcıya kamera merceklerini kapattıklarını bildiren bir uyarı da dahil olmak üzere eklenen yeni özellikleri ile LG G6 Plus ve G6 modellerinde Face Print özelliğiyle Kullanılacak.

Tuğçe Kazaz, şortunu çıkarmadan denize girdi
Bir süre kumsalda Timuçin'in çocuğu ile oynayan Tuğçe Kazaz , ardından sıcaktan bunalarak denize girdi. Gün boyunca bol bol güneşlenen Kazaz , serinlemek için kendini Ege'nin serin sularına bıraktı.

LG G6'nın güçlendirilmiş versiyonu LG G6+ duyuruldu