Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Paris'te Kamyonet Polis Aracına Çarptı

Paris'te Kamyonet Polis Aracına Çarptı

20 Haziran 2017

Champs Elysees meydanında, bir sürücünün, aracıyla bir jandarma minibüsüne kasten çarpmasının ardından güvenlik güçleri alarma geçti.

Fransa'nın başkenti Paris'te, kimliği henüz açıklanmayan bir kişi, ülkenin en ünlü caddesi olan Champs-Elysee'de kullandığı patlayıcı yüklü otomobille polis aracına çarptı.

Fransa İçişleri Bakanı Collomb, bugünkü olayın ülkedeki saldırı tehdidinin halen yüksek olduğunu gösterdiğini ve olağanüstü hâlin gerekliliğini ispatladığını belirtti.

Beni Affet dizisinde aşk filizlendi! Şeyma Korkmaz ile Cüneyt Mete birlikte
Hürriyet'te yer alan habere göre şu anda 'Aşk ve Mavi' dizisinde oynayan Cüneyt Mete ve Şeyma Korkmaz birlikte tatile çıktı . Cüneyt Mete ile Şeyma Korkmaz , aşk yaşıyor . 1988 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen Şeyma Korkmaz Eskişehirli'dir.

BFM televizyon kanalının polis kaynaklarına dayanarak verdiği haberde, jandarma aracına çarpan otomobilin alev aldığı ve sürücünün üzerinden silah çıktığı duyuruldu. Brandet, "Bunun bilinçli bir saldırı olduğu görülüyor." ifadesini kullandı. Paris'te gerçekleşen olayda sürücünün bilinçsiz bir şekilde yerde yattığı ifade edildi.

Basına açıklama yapan polis kaynakları ise araçta, molotofkokteyli, bir tabanca ve bir kalaşnikof tüfek bulunduğunu bildirdi.

Olayın ardından bulvar kordon altına alındı.

IPhone 8 ekran çözünürlüğü belli oldu
Daha önce pek çok özelliği ortaya çıkan Apple'ın yeni akıllı telefonunun şimdi de sahip olacağı ekran çözünürlüğü ortaya çıktı.

Paris'te Champs-Elysees caddesinde bir aracın polis aracına çarpması sonucu patlama meydana geldiği bildirildi. Saldırgan olay sırasında öldürülmüştü.

Paris'te terör alarmıParis halkı yeni bir saldırı şoku yaşadı.

BAE Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Karkaş: Katar'a uygulanan tecrit uzun yıllar sürebilir
Eğer siyasi rollerine dair sapkın görüşleri yüzünden dışlanmak istiyorlarsa bırakın dışlansınlar" dedi. Dışişleri Bakanı Enver Gargaş, " Katar'a yönelik politika yıllar sürebilir, Türkiye akil olmalı" dedi.

Paris'te Kamyonet Polis Aracına Çarptı