Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Survivor'a veda eden isim belli oldu

Survivor'a veda eden isim belli oldu

20 Haziran 2017

Survivor'da bu hafta Dokunulmazlık Oynunu'nu kim kazanacak herkes merakla bekliyor.

Survivor'da hızlandırılmış turlarda ilk önce Berna ardından Sabriye elenmişti bu akşam İlhan Mansız elendi. Herkes ikinci dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağını oldukça merak ediyor. Survivor adasının en önemli ve telafisi olmayan dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak ve kazanan belli olacak?

Deniz Seki'nin Yanında Aşka Gelen Faruk Salman, Ellerini Semaya Açıp Şükretti
Milliyet gazetesinin haberine göre Nişanlısı Faruk Salman'la Türkbükü Galen Otel'in iskelesinde yemek yiyen şarkıcının, keyfi yerindeydi.

Survivor serisinin şüphesiz en heyecanlı sezonlarından biri olan Survivor 2017'de bir sezonun daha sonuna gelindi.

Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor. Bu akşamki 2. dokunulmazlık oyununu alarak bir kişi daha bu riskten uzaklaşacak ve kalan iki kişiden birisi yarışmaya veda edecek. Serhat ile kıyasıya bir mücadele yaşayan Adem son anda yaptığı ataklarla dokunulmazlığı almayı başardı. Her bir yarışmacıya 7'şer hak verilen oyunda kazanan isim Adem oldu.

Dünyaca ünlü yönetmen John G. Avildsen'in hayatını kaybetti
Oscar Ödüllü ABD'li yönetmen John Avildsen , pankreas kanseri nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetti. En İyi Yönetmen'in yanı sıra En İyi Film ve En İyi Kurgu dallarında da Oscar'a layık görülmüştü.

Bu akşam yapılan son ada konseyinde İlhan ve Ogeday arasından sms sonuçlarına göre İlhan Mansız veda etti.

Bu akşam kimin eleneceğini adaya kimin veda edeceğini merak ediyordu elenen isim İlhan Mansız oldu. Ogeday, Serhat ve İlhan arasında oynanan stresli oyunda Kıbrıs'taki son koltuğu garantilemek için mücadele veren yarışmacılar finale bir adım kala elenerek hayal kırıklığı yaşayacak kişiyi belirleyecek.

LG G6'nın güçlendirilmiş versiyonu LG G6+ duyuruldu
LG ayrıca LG G6 + ile birlikte hali hazırda son amiral gemisi olan LG G6 modeline yeni özellikler getirdi. LG G6 + birkaç yeni renk seçeneği ile geliyor - Optik Deniz Mavisi , Optik Terra Altın ve Optik Siyah .

Survivor'a veda eden isim belli oldu