Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Bülent Arınç: Hamamönü'nde ofis açtım. Hukuk uyuşmazlıklarına arabuluculuk yapacağım

Bülent Arınç: Hamamönü'nde ofis açtım. Hukuk uyuşmazlıklarına arabuluculuk yapacağım

21 Haziran 2017

Aktif siyasette yer almayan AKP'nin 'özgül ağırlığı' Bülent Arınç, hukuk uyuşmazlıkları için Adalet Bakanlığı kurulan 'arabuluculuk sistemi'nde çalışacağını açıkladı.

Şeyma Subaşı'nın Gelinlik Denemek İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı!
Gelinlik bakmak için New York'a giden Subaşı, ünlü bir mağazadaki gelinlikleri denemek için bin dolar ödedi. Eylül ayında Acun Ilıcalı ile evleneceği konuşulan Subaşı, gelinlik denemek için soluğu New York'ta aldı.

AK Parti'nin ağır toplarından Bülent Arınç, Manisa'da yayın yapan yerel kanal Manisa Medya TV'de yayınlanan programa katıldı. 3 sene önce arabuluculuk kanunu çıktı. "Arabulucu, yargıya gitmeden tarafları bir araya getirerek hukuk uyuşmazlıklarını çözülebiliyor".

Nokia telefonlar Türkiye'de, fiyatları belli oldu
Gümüş beyaz, mat siyah, mavi ve bakır beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan Nokia 3'ün piyasa satış fiyatı 949 TL . Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile gelen Nokia 5 , önde 8 arkada ise 13 megapiksellik kamera kullanıyor.

Kendine bu mesleği yakıştırdığını dile getiren Arınç "Eğitimini aldım talebeliğe döndün, derslere girdim yüz üzerinden 86 aldım. Sonra mülakata girdim onu da geçtim şimdi belgem elimde" ifadelerini kullandı.

Efsane marka Ulusoy için iflas kararı
Ulusoy'un Bahçelievler'deki dev arazisi icradan satışa çıkarılırken, ünlü markanın bir dizi otobüsü de icradan satışa çıkmıştı. Ulusoy markası, kara yolu taşımacılığında 'efsane marka' olarak biliniyor. Şirketin tasfiye süreci kaarla birlikte başladı.

Bülent Arınç: Hamamönü'nde ofis açtım. Hukuk uyuşmazlıklarına arabuluculuk yapacağım