Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendini kurtaracaksan bunlardan kurtar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendini kurtaracaksan bunlardan kurtar

21 Haziran 2017

Kapalı alan herhalde sıcak geliyor. Oradan da bir ifade kullanıyor, Cumhurbaşkanı'nın yargıya talimat verdiği ile alakalı ve istifaya çağırıyor. Cumhurbaşkanının yargıya talimat verdiği ile alakalı. İstifaya çağırıyor. Eğer olmazsa ben istifa ederim diyor. Millet seni tanıyor. Biliyor ki hiçbir sözünde durmaz. İspata yönelik bir şeyin varsa Müddei iddiasını ispat ile mükelleftir. İddian ne ise ispat et. Bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek iftar programına 250'ye yakın kamyon şoförü, 100 berber, 30 kadın kuaförü ile her meslek grubundan esnaf ve zanaatkarların birer temsilcisi katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verdiği iftar yemeğine katılan kamyoncuların araçlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önüne park etmeleri, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında yaşananları anımsattı. Şuan da yargılanıyorlar ve yargılanırken A'dan Z'ye her şey yalan. Kurtulamayacaksınız, bu ülkede adaletin olduğuna inanıyoruz bu ülkede adalet var. Birilerinin elinde kartonlarla yürüyerek adalet araması gibi değil bizim aradığımız adalet.

Eylemi sürdüren sendika yönetimine polis müdahalesi: 14 gözaltı
Petkim'den yapılan yazılı açıklamada , sendikanın dün başlattığı eylemin iyi niyetten uzak ve hukuka aykırı olduğu belirtildi. Unutulmamalı ki bu gеlişmеlеrin, sadеcе ekonomik değil bölge açısından tehlike arz edecek boyutlara ulаşmа riski vardır.

BİZİM ARADIĞIMIZ ADALET: Bu ülkede adalet var. Birilerinin elinde kartonlarla yürüyerek adalet araması gibi değil bizim aradığımız adalet. Bizim aradığımız adalet 250 şehidimizin kanıdır, 2 bin 193 gazimizin şu anda yaralı oluşudur. Öbür tarafta Milli İstihbarat Teşkilatı'nın gönderilen Türkmen kardeşlerimize yardımını basanlar kimdi? Yine aynen o FETÖ terör örgütüydü. Kamunun hukukunu bozmadan ki böyle bir şeye aslında hakları da yok. Şuanda bedel ödüyorlar. Oradan alınan evraklar şuanda mahkum edilen şahsa gönderildi. O nereye gönderdi? O da şu anda yurtdışına kaçmış olan bir başka gönüldaşına gönderdi.

İstanbul'dan Ankara'ya yürüyor ya her geçen gün bu yürüyüşteki seviye kaybı artıyor.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz karar! Terk etti
Sosyal medyada paylaştığı gönderisinin altına, eğer beni kabul ederseniz artık İzmir'de barınacağım, siz İzmirliler ile yaşayacağım notunu düştü.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü kapsamında, Çamlıdere'de yaptığı CHP Grup Toplantısı'na ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Grup Toplantısı'nı açık alanda yapmışlar". Bu ilk değil. Senin yalan makinesi halini herkes biliyor. Böyle bir şeyi ispata davet ediyor. Eğer ispata yönelik bir şeyin varsa hukuta kaide şudur. Sizde kalsın. Öbür tarafta Kayseri'de eski büyükşehir belediye başkanımız o da maşallah bunlardan cezalar aldı sucuk olarak dağıtıyor Kayseri'de. Dürüst değiller. Bunlar şuanda bu ülkede terör örgütü ile el ele kol kola dolaşmıyor mu? Bunlar PKK ile de HDP ile de el ele, kol kola FETO'yla de el ele kol kola. FETÖ ile de el ele, kol kola. Dolayısıyla eğer kendini kurtaracaksan bunlardan kurtar. "Bizim Allah'tan başka Allah'ın izniyle hesap veremeyeceğimiz hiç kimse bu dünyada yok".

Yeni bir iftira daha atmışlar.

Fransa'da seçimlerin ikinci turu yapılıyor
Fransa'nın ana kara topraklarında oy verme işlemi, küçük şehirlerde 18.00de, büyük şehirlerde ise 20.00de sona erecek. Seçimin sonucunda Ulusal Meclisteki milletvekillerinin önemli bir çoğunluğunun yenileneceği tahmin ediliyor.

Şimdi şöyle bir iddia var. Tayyip Erdoğan'ın 3 milyar dolarlık hazinesi var. İşin kötüsü yargı çok ceza vermiyor. Allah Allah... Onunla ilgili davayı da açacağız. Olmayan bir şeyle suçlandığınız zaman rahat olursunuz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendini kurtaracaksan bunlardan kurtar