Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Efsane marka Ulusoy için iflas kararı

Efsane marka Ulusoy için iflas kararı

21 Haziran 2017

Orta Doğu'nun en köklü ulaşım firmaları arasında yer alan Ulusoy, iflas kararı açıklamıştı. Ulusoy'un bir dizi otobüsü icradan satılırken, şirket hakkında bir de iflas davası açılmıştı. Mahkeme, Ulusoy'un iflası kararını açıkladı. Haluk Ulusoy, Ulusoy Seyahat'i yaşatmaya yetmedi. Ulusoy markası, kara yolu taşımacılığında 'efsane marka' olarak biliniyor. Şirketin tasfiye süreci kaarla birlikte başladı.

Bakırköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesi'nde görülen davada mahkeme şirketin iflasını karar verdi.

Survivor'a veda eden isim belli oldu
Bu akşamki 2. dokunulmazlık oyununu alarak bir kişi daha bu riskten uzaklaşacak ve kalan iki kişiden birisi yarışmaya veda edecek. Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor.

Tasfiyesi yapılacak olan Ulusoy seyahatin 65 milyon 250 bin TL değerinde sermayesi bulunuyor.

Türkiye'nin en köklü kara taşımacılığı markalarından biri olan Ulusoy Seyahat'in temeli, 1937'de Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy tarafından atıldı.

LG G6'nın güçlendirilmiş versiyonu LG G6+ duyuruldu
LG ayrıca LG G6 + ile birlikte hali hazırda son amiral gemisi olan LG G6 modeline yeni özellikler getirdi. LG G6 + birkaç yeni renk seçeneği ile geliyor - Optik Deniz Mavisi , Optik Terra Altın ve Optik Siyah .

Ulusoy Seyahat tasfiye edilecek. Ulusoy ailesinin iktisadi açıdan bölünmesi sonrasında Ulusoy ailesinin şirketleri bölünmüştü. Haluk Ulusoy firmanın eski mali gücünü yeniden yakalamak için elinden geleni yapsa da, mali sorunlarla baş edemedi.

Ulusoy hem sektörde yaşanan sıkıntılar hem de grubun diğer sektörlerde yaşadığı başarısız sonuçlar nedeni ile ayakta durmayı başaramadı. Ulusoy'un Bahçelievler'deki dev arazisi icradan satışa çıkarılırken, ünlü markanın bir dizi otobüsü de icradan satışa çıkmıştı.

Beni Affet dizisinde aşk filizlendi! Şeyma Korkmaz ile Cüneyt Mete birlikte
Hürriyet'te yer alan habere göre şu anda 'Aşk ve Mavi' dizisinde oynayan Cüneyt Mete ve Şeyma Korkmaz birlikte tatile çıktı . Cüneyt Mete ile Şeyma Korkmaz , aşk yaşıyor . 1988 yılında Eskişehir'de dünyaya gelen Şeyma Korkmaz Eskişehirli'dir.

Ulusoy Seyahat'in 6 sene evvel bünyesine kattığı Varan Seyahat geçtiğimiz sene seferlerini durdurdu.

Efsane marka Ulusoy için iflas kararı