Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Uçak türbülansa girdi! 26 yaralı dördünün durumu ağır

Uçak türbülansa girdi! 26 yaralı dördünün durumu ağır

21 Haziran 2017

Yaralananlardan 4'ünün durumunun ciddi olduğu açıklandı.

Hastaneye kaldırılan askerler taburcu edilmeye başlandı
Sabotaj ihtimalini gündeme getiren Nurlu, "Çünkü artık bu olay sıradan bir zehirlenme vakası değildir". Jandarma Komando Eğitim Alayı'nda toplu zehirlenme olayı yaşanmış ve 70 asker hastaneye sevk edilmişti.

Dün Paris Charles de Gaulle Havaalanı'ndan kalkan MU744′ sefer sayılı Airbus uçağı China Eastern Airlines uçağı Yunnan eyaletindeki Kunming Changshui Uluslararası Havaalanı'na alçalma sırasında türbülansa girdi. Yeni Çin Ajansının haberine göre bazı yolcuların kollarında ve bacaklarında kırılmalar oldu.

Arka Sokaklar 446. bölüm 2. fragmanı yayınlandı
Rıza'yı İhsan kaçırmıştır. İhsan Arif Müdür'ü arar ve Rıza'yı serbest bırakma karşılığında Valeri'den olan bebeğini ister. Bölümünde ekip, Rıza Baba'yı kurtarmaya çalışıyor! Ayla ve Pınar, merak içinde emniyete gelirler.

Olayda 26 yolcu yaralanırken, yaralı yolcularda kol ve bacaklarının kırıldığı olduğu, bagaj kapaklarının açılması neticesinde bagajların yolcuların üzerine düştüğü söyleniyor.

CHP'li Bülent Tezcan: Erdoğan savcılara talimat verdi
Aslında yaptığı açıklama, "Anamuhalefet partisi genel başkanı Sayın Kılıçdaroğlu'nu gözaltına alın" talimatıdır, savcılara. Gök kubbeyi dar ederiz . "Sarayın savcılarına teslim olmamaya kararlıyız ve bu kararlılıkla da devam edeceğiz" dedi.

Kunming Havalimanına inen yolcu uçağındaki yolcular kent hastanelerinde tedavi altına alındılar.

Uçak türbülansa girdi! 26 yaralı dördünün durumu ağır